Nata Poshedyn
@nataposhedyn
Натхнення дає прагнення до раю.
Вірші Всі
Шматочок істини
Небо і земля віками були разом... історію людства за межами ...залишили, Незнаним, неважливим сном. Вони однаково закохані в повітря, А море сліз, для них було вином. Вони однаково пахнуть спокоєм. Вірність одна в них на двох. Земля збирає сльози, зберігає, пророщує життя. Земля про небо усе знає, Про тебе любий, знаю я.
2
0
417
Сила
Немає того хто так добре плаче. Хто пахне краще, і найкраще спить. Попрацюймо над нами добряче. Розпухлі очі Вже душа не болить. Чекай на мене, тут постій, Вже память зникає для мрій... Терпи, терпимість бачили у снах Терпи, Бо сила жива, не в книжках... Заради правди, я готова на пустелю. А ти готовий полюбити сніг. Забради Бога ти забудеш смуток Але мене забути ти не зміг.
3
0
413
Причина жити
Звідки з'являється наша вічність? Звідти, де малинове варення. Там де вона,там сонце не пече у плечі, Там де зароджується нове вчення, І де в історії немає колотнечі... Й Морська вода не сльози всіх жінок, А вітер у пустелі не загублена дитина... Тоді ми з любим підемо в танок Тоді та вічнічність то наша причина.
3
2
653