Нікіта Калюжний
@niki_taka_
Пишу те, що читав би сам) Не претендую на професійність)
Блог Все
Нічні роздуми...
Мысли вслух, Разное, Личное
3
2
38
Стихи Все
Біля вікна
Вона стоїть біля вікна І споглядає темне небо. Вона на світі не сама Для щастя більше їй не треба. На її плéчах лéгка шаль, В руках маленька чашка кави. Вона вдивляється у даль Він обійма її ласкаво. Він теж стоїть біля вікна, Шукає в небі ночі чари, В його руках лише вона, Як Сіріус - така ж яскрава. Вони вдивляються у ніч Не промовляючи ні слова У них є найцінніша річ – Життя, що сповнене любові.
4
0
177
Моє місто
Моє місто у зелені тоне, Я у нього, як в воду пірнаю. Відтепер я у нього в полоні, Та ні крапельки смутку немає. Моє місто - славетне, величне. Воно - легенд неосяжна скарбниця. Я люблю його віддано, щиро, Бережу всі його таємниці. Моє місто - це здійснена мрія, Щастя все навкруги наповняє, У серцях всіх людей - надія. В світі кращого міста немає.
8
0
235
Дощі
Ніч. За вікном гроза. На вікні дощова сльоза. Гроза у моїй душі. Зараз там проливні дощі. Тиша. Стук серця у ній. Рій думок в голові моїй. Всі думки про минуле життя То лиш сон, то уже небуття. Сон. Він тепер не страшний, А веселий чи навіть смішний. Спокійно мені на душі. Хоч за вікном проливні дощі.
4
0
298