Привітання
Показано: популярні
Фільтри
За датою публікації
Упорядкувати
Від авторів
PRO
Привітання від pro авторів
Владі
Роздуває пакет на паркані Як стяг капітуляції жкх Обзимок всіх у дім на заклання Поставив і овації вгамував Автопром сірий чорний білий Медіа всіх на рівне проворно ділить Рятує в рутині тільки неба іноді блакить Але цей грудень діловитий і хіба що втихомирить Твоє сяяння на мить Твоє сяяння на повну Як спеціально для свята Як всередині так назовні Невимушено строката Цей світ захворів Поділись своїм дивом Безперестанку твори Життя це занадто занудне чтиво І ти фарбуєш кожну сторінку
6
0
138
Для найріднішої Мами
Моя найкраща, рідна, наймиліша Дорога моя Матуся! Дякую, що ви у мене є Мою любов до вас не описати простими словами, Та все ж я спробую це для Найріднішої у Світі МАМИ: Найкраща посмішка у світі, Найдобріше серце Й найтепліші руки. Життя для мене - це є Ви. Без вас ніхто Бо ви усе на світі! І подруга, і порадниця - Ви є для мене найкраща. Без вашої любові не уявляю себе. Дякую Богу і бабусі за Вас. Посміхайтесь частіше, Дуже сильно ЛЮБЛЮ Я ВАС!
8
0
697
22
Тобі от-от 22! А чого ти в житті досягла? Диплом, манери, ще там щось... До біса всі манери, Ще гірше най горить диплом... Жити не навчили навіть люди-хемери Яких боїшся, як смертних оков. Тобі 22 А все теж саме, та ні... Щороку нове прозріння Копаєшся в своїй душі Задаєшся питанням "а що не так?" Відповідь одна "це ми не такі" Ми не такі, чи життя не таке? Тобі вже 22! Тепер ти точно знаєш свої плани Так цього разу вони саме твої. Життя силуетами: барви, вогні... Мрії стають планами, а плани тікають у дні Скажу одне: живи як хочеш саме ти! Так тобі буде легше досягнути мети!
3
0
374
Привітання
Szeptember 1.
Boldog születésnapot, Golden Maknae! ❤️
32
2
1718
Valentine's day
This day has come. Congratulations to everyone on this beautiful day. The day will never be forgotten by lovers. The light of the candle will be lit and will Shine in the Darkness of the night. I congratulate you on this day, Let the fire of love never go out. #TTWC2020
31
0
1013
TIT FOR TAT
My revenge is on it's way, It plans to hit you hard. Weren't waiting for this play? Get your broken heart. I was praying so long, For today to come, Just to show who's strong, Who is smart and dumb. Found answers for myself, Let me clear it up, Keep remaining on the shelf, Queen must burn you up.
24
1
791
Солдате...
Ти захищаєш мене, Мій незламний солдате, Там, під ворожим вогнем Дім борониш і мати. В небі летять журавлі, В тебе з неба — снаряди, Ти янгол мій, що у мглі Зло не впустить до хати. Ти захищаєш мене Під сирени волання, Супутник твій — кулемет, Мій — молитви мовчання. Ранок мій трохи сонний — Бува, ти зовсім не спиш За те, щоби я вдома Знову писала свій вірш... Й наші будинки, мову Не знищили вороги — Мій солдате, додому Ти повертайся живим! Своє безмежне «дякую» Не висловлю й у рядках: Ночі мої з ранками — В твоїх, солдате, руках.
21
6
471
Коли прийде весна
Весна та прийде чи ще ні, Але буде точно уві сні, Пташки співають надворі І тепло поселяється в моїй душі. На небі ні хмаринки й сонце усміхається, Тобі мені і всім щоб радісно і легко було, Воно у волоссі нашому грається Й зазиває в небо аби благо на землю зійшло. Ще зовнішніх ознак нема та відчувається її прихід, Неначе край усіх бід І ти знаєш що скоро все оживе, Тріпоче в очікуванні серденько твоє. Ти готуєшся зустріти її обіймами, як свято котре покінчить з війнами І запанує лад у всім світі, Немає іншої для цього миті!
19
6
443
Щастя привіт
Доброго ранку, засніжений світ! Людям всім добрим від щастя привіт! Хвоям чудовим - гірлянди. Салют! Рік народився! Стрічай його, люд! Щастя в долонях. Сніжинки на скронях. Радісна посмішка Мами й дитинки, Тата і брата, Бабусь, дідусів. Щастя вам в хату! Привіт вам усім!
14
4
556
Твоя могилка із спогадами
- Хах невже я тут? Невже моє серце наважилось сюди з'явитись? Ти знаєш до останнього не вірила , що це сталось. До останнього часу не вірила , що це сталося. Зараз я стою над твоєю могилою зі сльозами на очах...і дуже чітко пам'ятаю твоє тіло...твої очі...я пам'ятаю тебе і мені настільки погано без тебе. Ти була символом , того , що я більше не повернуся у те страшне місце. Ти була моїм , щось більше ніж другом...ти була для нас усіх більше ніж другом. Кожну хвилину я згадую твоє миттєвий зникнення. Ти пішла фактично на моїх руках...а я нічого з цим не вдіяла і я зробила би все , щоб ти повернулась. Невже ти посміла залишити мене одну. Мені зараз так тяжко. Кожного ранку я прокидаюсь і надіюсь що я вийду на ганок , а ти сидиш у кріслі і чекаєш доки я вийду. Але більше мене ніхто не чекає дім порожній. Я боюсь самотності так як напевно боялась ти. Надіюсь там тобі буде краще. Я дуже вдячна тобі за всі пережиті разом роки. Дякую , що не давала мені знову туди потрапити. Мало не лишившись життя у лікарні я зрозуміла , що життя без тебе набагато болючіше ніж те. Знай тебе у нашому житті ніхто не замінить буде , ще багато таких , але такої особливої , як ти ніколи...вибач , що я така нехороша забула про твоє день народження. З пройденим день народження тебе моя маленька принцеса...
13
2
388
День народження
З днем народження, Квіточка моя. Нехай блищить твій настрій в це прекрасне свято! Твої очки схожі на Братки. Запах твого чудового волосся схоже на запах бузка. Милосердна дівчина моя, Люблю тебе я, як соняшник жарке сонечко!
12
0
485
Тріолет 34
"Із Днем народження, кохана..." — На вушко зранку прошепчу... Скажу тобі в тіні каштана: "Із Днем народження, кохана..." Немов саме життя, жадана, Як лист сухий, щораз тремчу... "Із Днем народження, кохана..!" — В степу щосили закричу... Рум'янцем осені вквітчáна, Бурштин спадає по плечу... Ти таємнича і незнана, Рум'янцем осені вквітчáна, У сяйво зоряне убрана, По тебе в небо полечу... "Із Днем народження, кохана..." — Я вітром тихо шепочý...
11
6
160
Степане, Степаночку.. (український)
Степане, Степаночку Прийди до мене зраночку. Поцілуй ручку, Поцілуй в щічку.. Я ж твоя Марічка. Кожний день біля мого подвір'я йдеш, На мене увагу не звертаєш. Добрий вечір мені не скажеш.. Промовчиш.. І далі підеш. Степане, Степаночку.. Буду чекати тебе, З вечора до раночку. Я дівчина красива, Мене матінка всього навчила. Була б тобі вірною дружиною, Але ти свататись не йдеш. Була б в домі твоєму господинею, Але ти сам живеш. Серед усіх дівчат, Мене вибрати не хочеш.
11
1
368
Maybe too late Part II
Why we can't enjoy each moment? Instead enjoy only we take a torment And everybody aloof You stay on the roof Looking down and think bout suicide To prevent so pathetic dramma show me your inside Im not your foe although im boor the thing is Im not hope to someone, I demonstrate middle finger So because of my demonstration look I stay alone And I thank you all to endured me bastard so long Listen Khack I confess Im like walking shit I lose control but I know only can lead Me, cause you go back me even from the hell You aren't holy too, but come back listen my yell Listen my soul, my queen with your green eyes Did I ever told you nonsense or cheep lie? No, you are my soul you know you are my sole Im sincerely but somewhere I couldn't control My nervous, at length look it  I'm on the knees I lose the war, showing white flag, screaming "peace" You older me, I love you if you can one more see What happening in my inside, and look how I plead You forgive me, don't crash me finally please Don't beat me with your word-knife  don't squeeze Maybe really late, and I dont worth your mercy You forgave me twise or more  and I'll waiting for you here..
11
0
706
Письмо Св.Миколаю 17 грудня 2014 рік
Миколаю, Миколаю, Завітаю я до тебе, Щоб листівку тобі дати Я писав і мати: Щоб усі були здорові, Любі, щирі. Ми-родина, Ми-єдині, Вільні й сильні українці, Зустрічаєм Миколая На своїй сторінці.
11
0
1084
Захисник
Велика честь у слові «Захисник», За сина, чоловіка, брата – гордість. Свою країну боронити звик І Батьківщині служить він на совість. Надовго покидає рідний дім, Бо має бути ненька у безпеці. Сімейний проглядаючи архів, Тебе чекає мила з болем в серці. Таким же залишайся назавжди, Долай і нездоланні перепони. І за собою ти людей веди, Гарячий норов хай не охолоне. Здоров'я хай міцніє, як вино, А шлях веде до самої вершини. І душу зігріває хай любов До милої та неньки-Батьківщини!
10
0
449
Хай засяє надія!
На серці нехай вже засяє надія, Відчують усі атмосферу тепла. Банально бажати, щоб збулися мрії Та це, так вже хочеться чути всім нам. Нехай Новий Рік принесе людям щастя, Звичайно і спокій, щоб жив на душі. У нас є із вами важливе завдання, Добро дарувати, любов у ці дні. Вітаю з Прийдешнім я Святом! Бажаю І мирного неба народам усім. Достатку і радості. Звісно кохання, Хай сонце засяє на нашій землі.
10
5
468
Напідпитку з Самураєм
Напідпитку від ілюзій, напідпитку від життя Напідпитку мої друзі, і немає каяття Волоцюгам та п'яницям. В голові моїй живуть. Дайте вже мені рушницю! Бо інакше - не помруть. Я не п'ю все підряд, Та залежить все від свята. Вип'ю келих - ставлю в ряд, Де моя піньята? Напідпитку від пошани, напідпитку від нудьги Я на серці шию рани, напідпитку до снаги Стати генієм й героєм. І померти за мету. В голові моїй - ще троє. Їм інтриги я плету. Говорю я сам з собою, Всупереч тобі. Я танцюю та ще троє Підтанцьовують мені. Напідпитку від свавілля, від омани і брехні. Напідпитку від весілля, наречені ж-бо дурні. Напідпитку від розмови, напідпитку від мовчань. Як не розумієш мови - відмовляйся від повчань! А на чай залишу трьох лиш. Нудьгу й біль візьми й залиш. Досить в світі є героїв Та нема як ти, облиш Напідпитку - треба більше, для смачного відчуття, Що мої найкращі вірші - то сп'яніння й забуття. Напідпитку від огиди, напідпитку від людей. В голові моїй - сновиди, не спиняють плин ідей. Грають арфи в голові, Там Орфей і Енеїда. Та не вірю я молві Про людину й людоїда. Напідпитку від турботи, від обіймів та нудьги. Напідпитку від гидоти, не з тієї встав ноги. Напідпитку від роботи, сам з собою граю гру. Народився - не в суботу, тож в неділю - не помру! ___________________________________ ______________ Проэкт: КпП
10
1
897
Запалився
Я знаю, ти читатимеш цей вірш, а може й ні, Я знаю ти писала далеко не про це, і не мені, Але Я запалився і згадав старе, надумане парі. Коли були віршІ, а ми були журі. Насправді, вже не так пишу тепер, І відчуваю, що я лише дурний сапер, Сам закладаю думи-міни й розміновую, Лиш час від часу когось зачаровую. Що ще сказати можу я? Нічого певно, А сподіватись на чужі вірші нав'язливо й даремно. Лиш я згадав частково ті часи, можливо й втішні, Коли одні віршІ народжували інші вІрші
9
1
748
Моя бабуся 18 грудня 2014 року
Ти моя рідна бабуся. Я люблю тебе, клянуся. Скільки років вже минуло, Не збагну я це й досі. Щастя радість, доброта- Може бути лише у тебе! Ми на край світі бували Ми з тобою і дідусем Всюди разом! Ти радуйся! Ти й досі молода, Як троянда у плода Чи калини, чи малини... Я не пам'ятаю вже. Ось чому я вірш писав, Я для тебе в 6 годин, Щоб згадати ці хвилини, Які разом ми провели. Два мільйона чи то три... Головне-разом їх провели.
9
0
874
Присвячено Україні!
Привіт, Україно! Тобі вже тридцять. Хотілося б тебе привітати. Всі свою любов до тебе показують, як вміють. Мені теж є що сказати. За що полюбила тебе, Україно?! Не тільки за те, що ти рідна земля. Не тільки за гори, і за полонини, Не тільки за ріки , і за моря. І не лише за смачну традиційну кухню. Полюбила Я тебе. І пісні твої милі, Не раз заколисували мене. Ти припала мені аж до душі. Я люблю тебе за різне. Ти чаруєш усіх і даєш знання, Що на досвіді знаєш барвистому. Ти багато всього за роки прожила, Були перемоги і невдачі. Але ти все-одно не здавалась і йшла, Показуючи надію й удачу. Ти була непохитна і тримка, Навіть, коли на колінах. Коли всі дивилися тільки вниз, Твої очі шукали проміння . І ми, твої діти, ще зовсім малі, Багато чого зрозуміти нам важко. У кожного є свої таємниці, І нам обходиться тяжко. Ми справді прагнемо в унісон, З братами І сестрами жити. І творити на рідній землі кораблі, Відпускаючи в буйний вітер. Ти була, і ти є ,і ти будеш завжди. Й не важливо, хто про що гомонить Просто щиро бажаю тобі добра, Кожну- кожнісіньку мить.
8
2
340
Жінка-богиня
Все почала з початку, із самого дитинства, І цьому посприяло початок материнства. Я вчусь ходити, їсти, радіти і невдачам, Та берегти й любити, ось головна задача. Тепер я мама сина, маленького хлоп'ятка, Люблю його безмежно від голови до п'ятки. Нема у світі щастя і більшої любові, Як пестити дитину, одну з тобою крові. Усім матусям в світі, скажу від всього серця, Усі ви героїні з задатками творця. Вам надано це благо - дитя у світ привести, Тому без перебільшення ви є богині Веста.
8
0
465
Бабуся
Я хочу із цим днем Вас привітати, Хай мрії ваші збудуться скоріш. Яка для нас важлива, нагадати, І в знак подарувати ось цей вірш. Ви та, хто з труднощами рук не опускає, Що сили бореться до самого кінця. І про любов так щиро нагадає, Що не помітно лине в майбуття. Ваше серденько, обіймає світ, З таким теплом, якого не забути.. Вже встигли Ви пройти пів сотні літ, Роки летять, не встигла я збагнути. Ви вибачте, мене, що ображала, Я вчинками, та й іноді словами.. Все згадую, як вечори співала, Під синім небом, пісеньки із Вами. Для мене заміняли Ви матусю, В роки дитинства, й до цієї миті. Роки у школі пам'ятатиму, бабусю! Не знаю окрім Вас кращої в світі.
8
1
316
Де ж той Новий рік?
Діти, діти з нетерпінням чекають, Й весело стрічають, Новий рік! Новий рік! Хі -ха -ха! жаданий, - Де ж той Новий рік? Де ж його не видко?! - А він під вікном скік-скік, Поспішає до вас швидко. Залежить, спостерігає, Й кожному подарунки під ялинку ховає, Й тихо усміхнеться, Де ж він дінеться?
8
0
480