Привітання
Показано: популярні
Фільтри
За датою публікації
Упорядкувати
Від авторів
PRO
Привітання від pro авторів
Happy New Year
🌟🌟 The years are looped in sync With no loose end of gaping rift A relay race of days indeed Linked together in chains of Bliss Each lap a prophecy Of what is ahead of us The crowning of our expectation The reality of our future Intertwined in a seamless stream Yet a glorious start to a new beginning Bringing with it a joyful glee Beyond that of previous seasons A clean slate, we have being given To write upon, as we will What would your page be filled with? A clean slate of New Beginnings? Or a clean slate of recycled wrong doings?? By strength no man shall prevail Fighting against the tide of sin But in Christ we have the victory To rewrite every past by His Blood Living life in the likeness of God! @heavenly_broadcast # PUNCHLINE- Through the loops of time, we have being given a clean slate, to rewrite our tales on a brand new page, simply by His Grace. ©heavenly_broadcast GREETING! A Beautiful Happy New Year Everyone! May this be to you the best year yet. Filled with joy and happiness and above all filled with courage to rewrite every wrong , by the Grace of God! Much Love to every liker, commenter and follower All through 2019, you are All Loved and deeply appreciated and @heavenly_broadcast looks forward to a splendid and most impactful time with you, All through this Year 2020; connecting once more heart to heart with you, from the throne room of God. Remain Ever Blessed. Photo Credits- on www.pixabay.com. Jesus Is Lord!
7
2
322
Письмо Св.Миколаю 17 грудня 2014 рік
Миколаю, Миколаю, Завітаю я до тебе, Щоб листівку тобі дати Я писав і мати: Щоб усі були здорові, Любі, щирі. Ми-родина, Ми-єдині, Вільні й сильні українці, Зустрічаєм Миколая На своїй сторінці.
11
0
834
Листок осінній
А листок летить і летить Нечуване гордить як завтра починається осінь ! Всі школярі уже до школи З сумними лицями та годі! Невже вже цей день настав? Невже це перше вересня уже! Ех вже не пограєшся як літом! Чекає школа вже на нас та це вже час! Вітаю з першим днем школи!
3
0
245
Привітання
Valentine's day
This day has come. Congratulations to everyone on this beautiful day. The day will never be forgotten by lovers. The light of the candle will be lit and will Shine in the Darkness of the night. I congratulate you on this day, Let the fire of love never go out. #TTWC2020
32
0
739
Szeptember 1.
Boldog születésnapot, Golden Maknae! ❤️
32
2
1517
TIT FOR TAT
My revenge is on it's way, It plans to hit you hard. Weren't waiting for this play? Get your broken heart. I was praying so long, For today to come, Just to show who's strong, Who is smart and dumb. Found answers for myself, Let me clear it up, Keep remaining on the shelf, Queen must burn you up.
24
1
500
Солдате...
Ти захищаєш мене, Мій незламний солдате, Там, під ворожим вогнем Дім борониш і мати. В небі летять журавлі, В тебе з неба — снаряди, Ти янгол мій, що у мглі Зло не впустить до хати. Ти захищаєш мене Під сирени волання, Супутник твій — кулемет, Мій — молитви мовчання. Ранок мій трохи сонний — Бува, ти зовсім не спиш За те, щоби я вдома Знову писала свій вірш... Й наші будинки, мову Не знищили вороги — Мій солдате, додому Ти повертайся живим! Своє безмежне «дякую» Не висловлю й у рядках: Ночі мої з ранками — В твоїх, солдате, руках.
21
6
187
Коли ти з Богом
Коли ти з Богом то сни стають реальністю у вічності І вже ніхто не в праві засудити твоєї гідності, Бо вірою й любов’ю в Бога ти оправданий І тому Бог виправить любий ущерб тобі завданий, Щоб славу й силу Свою показати, Бо є у Нього влада гріхи прощати.
21
0
115
100 подписчиков
У меня сегодня праздник – На профайле юбилей. Набрал целую я сотню, Всего лишь за тридцать дней. Всем спасибо за подписку, Я вам очень благодарен. Я надеюсь мою книгу Кто-то всё-таки читает? Буду дальше я стараться, Писать блоги, Развиваться, И надеюсь уже многим Захотелось подписаться? Заставлять я вас не буду, Не хотите – дело ваше. Только впредь теперь я стану Писать стихи ещё краше!
21
10
303
Воїни за вічне
Ангели-то воїни, що рвуть людський дух до бою, Щоб наше життя було без болю. Бог зупинить страждання і воїни йому допоможуть І все вони зможуть, Бо зв*язок вони мають Про який люди не знають. Грішні люди такого зв*язку не мають, Бо Бога вони не знають. Зв*язок з Богом важливий, Бо він вічний, він не мінливий. Щастя, любов і добро Він в серце людям несе Нехай і тобі принесе! Тому всі ми повинні бути як воїни, Щоб рятувати свою Батьківщину І грішну людську половину. Бога ми в серці маймо, щоб не згрішити Та душу свою не занапастити. Ось таке людське покликання і Божа воля- Така наша доля.
20
0
107
Побажання
Поле щастям засіяне, Квітка пристрасті палає, Доленосних зустрічей омріяне Серце пристрастю покоряє. Знаки долі, шляхів повороти, Але перемогами всіяний двір І душа радісно тріпоче доти, Доки не знатиме в любові мір. Удачею встелений шлях, Через незгоди здіймається як птах. Силою пригод і коханням, Вогонь запали в душі старанням! Старайся і борись, Про благословення молись!
20
0
199
Казковий пейзаж
В парку я гуляла І чотирьох дивних дів пострічала. Чула я шепіт їх, який за собою манив І казковий пейзаж який навколо них вирував- час зупинив. І кольори переливали в світлі ночі Й побачили неймовірну красу мої очі, Ту дивну красу яку тільки казковою назвеш І кожен раз дух переведеш, Від зачарованого парку Сот, Такої краси не бачив за своїх часів навіть Лот. Відчуття неймовірної свободи і невимовного блаженства Серед широких безкраїх країв, Де тільки чути шепіт чотирьох дів Які одягнені в різні кольори. Одна в жовтому кольорі жита Завдяки їй кожна людина сита, Друга в білому як сніг, Яка викликає у дітей сміх. Третя у зеленому рясному вбранні У неї кажуть постійні клопоти одні, Четверта у червоному як спіла вишня І поруч лунає животворяща пісня. Усі вони корисні, кожен чимось прислужився І кожного проміжку часу у свої барви вдівся. Шепіт припинився і дів тих наче не було, Лиш десь далеко відлуння пішло. Відтак кожна діва свого часу чекає, А парк покірно долю неминучу приймає,, Лиш раз в рік зустрічаються в дівчачому колі, А потім зникають у дикому полі.
19
0
103
Твоя могилка із спогадами
- Хах невже я тут? Невже моє серце наважилось сюди з'явитись? Ти знаєш до останнього не вірила , що це сталось. До останнього часу не вірила , що це сталося. Зараз я стою над твоєю могилою зі сльозами на очах...і дуже чітко пам'ятаю твоє тіло...твої очі...я пам'ятаю тебе і мені настільки погано без тебе. Ти була символом , того , що я більше не повернуся у те страшне місце. Ти була моїм , щось більше ніж другом...ти була для нас усіх більше ніж другом. Кожну хвилину я згадую твоє миттєвий зникнення. Ти пішла фактично на моїх руках...а я нічого з цим не вдіяла і я зробила би все , щоб ти повернулась. Невже ти посміла залишити мене одну. Мені зараз так тяжко. Кожного ранку я прокидаюсь і надіюсь що я вийду на ганок , а ти сидиш у кріслі і чекаєш доки я вийду. Але більше мене ніхто не чекає дім порожній. Я боюсь самотності так як напевно боялась ти. Надіюсь там тобі буде краще. Я дуже вдячна тобі за всі пережиті разом роки. Дякую , що не давала мені знову туди потрапити. Мало не лишившись життя у лікарні я зрозуміла , що життя без тебе набагато болючіше ніж те. Знай тебе у нашому житті ніхто не замінить буде , ще багато таких , але такої особливої , як ти ніколи...вибач , що я така нехороша забула про твоє день народження. З пройденим день народження тебе моя маленька принцеса...
15
2
100
Хай засяє надія!
На серці нехай вже засяє надія, Відчують усі атмосферу тепла. Банально бажати, щоб збулися мрії Та це, так вже хочеться чути всім нам. Нехай Новий Рік принесе людям щастя, Звичайно і спокій, щоб жив на душі. У нас є із вами важливе завдання, Добро дарувати, любов у ці дні. Вітаю з Прийдешнім я Святом! Бажаю І мирного неба народам усім. Достатку і радості. Звісно кохання, Хай сонце засяє на нашій землі.
14
5
180
Щастя привіт
Доброго ранку, засніжений світ! Людям всім добрим від щастя привіт! Хвоям чудовим - гірлянди. Салют! Рік народився! Стрічай його, люд! Щастя в долонях. Сніжинки на скронях. Радісна посмішка Мами й дитинки, Тата і брата, Бабусь, дідусів. Щастя вам в хату! Привіт вам усім!
14
4
313
Степане, Степаночку.. (український)
Степане, Степаночку Прийди до мене зраночку. Поцілуй ручку, Поцілуй в щічку.. Я ж твоя Марічка. Кожний день біля мого подвір'я йдеш, На мене увагу не звертаєш. Добрий вечір мені не скажеш.. Промовчиш.. І далі підеш. Степане, Степаночку.. Буду чекати тебе, З вечора до раночку. Я дівчина красива, Мене матінка всього навчила. Була б тобі вірною дружиною, Але ти свататись не йдеш. Була б в домі твоєму господинею, Але ти сам живеш. Серед усіх дівчат, Мене вибрати не хочеш.
12
1
180
День народження
З днем народження, Квіточка моя. Нехай блищить твій настрій в це прекрасне свято! Твої очки схожі на Братки. Запах твого чудового волосся схоже на запах бузка. Милосердна дівчина моя, Люблю тебе я, як соняшник жарке сонечко!
12
0
220
Dangerous woman
Je prends le contrôle Complètement concentrée Mon esprit en taule Je veux te faire rêver Rien à prouver Le corps blindé Je veux savourer Pour plus tard le garder Donne-moi du goût, je suis preneuse C'est dans ma nature, je suis donneuse Avec toi je me sens voler Fais-moi rêver Couvre-moi de baisers Je te le rendrai Mais j'aime le danger Tout ce que tu as à donner Je le prendrais pour moi Tout ce que je te donnerais Contre moi tu l'utiliseras Tu as quelque chose en toi Qui me donne envie de faire des choses que je ne devrais pas Quelque chose de buvable Quelque chose d'incroyable. ~Yaya~
12
0
277
Maybe too late Part II
Why we can't enjoy each moment? Instead enjoy only we take a torment And everybody aloof You stay on the roof Looking down and think bout suicide To prevent so pathetic dramma show me your inside Im not your foe although im boor the thing is Im not hope to someone, I demonstrate middle finger So because of my demonstration look I stay alone And I thank you all to endured me bastard so long Listen Khack I confess Im like walking shit I lose control but I know only can lead Me, cause you go back me even from the hell You aren't holy too, but come back listen my yell Listen my soul, my queen with your green eyes Did I ever told you nonsense or cheep lie? No, you are my soul you know you are my sole Im sincerely but somewhere I couldn't control My nervous, at length look it  I'm on the knees I lose the war, showing white flag, screaming "peace" You older me, I love you if you can one more see What happening in my inside, and look how I plead You forgive me, don't crash me finally please Don't beat me with your word-knife  don't squeeze Maybe really late, and I dont worth your mercy You forgave me twise or more  and I'll waiting for you here..
11
0
521
Письмо Св.Миколаю 17 грудня 2014 рік
Миколаю, Миколаю, Завітаю я до тебе, Щоб листівку тобі дати Я писав і мати: Щоб усі були здорові, Любі, щирі. Ми-родина, Ми-єдині, Вільні й сильні українці, Зустрічаєм Миколая На своїй сторінці.
11
0
834
Напідпитку з Самураєм
Напідпитку від ілюзій, напідпитку від життя Напідпитку мої друзі, і немає каяття Волоцюгам та п'яницям. В голові моїй живуть. Дайте вже мені рушницю! Бо інакше - не помруть. Я не п'ю все підряд, Та залежить все від свята. Вип'ю келих - ставлю в ряд, Де моя піньята? Напідпитку від пошани, напідпитку від нудьги Я на серці шию рани, напідпитку до снаги Стати генієм й героєм. І померти за мету. В голові моїй - ще троє. Їм інтриги я плету. Говорю я сам з собою, Всупереч тобі. Я танцюю та ще троє Підтанцьовують мені. Напідпитку від свавілля, від омани і брехні. Напідпитку від весілля, наречені ж-бо дурні. Напідпитку від розмови, напідпитку від мовчань. Як не розумієш мови - відмовляйся від повчань! А на чай залишу трьох лиш. Нудьгу й біль візьми й залиш. Досить в світі є героїв Та нема як ти, облиш Напідпитку - треба більше, для смачного відчуття, Що мої найкращі вірші - то сп'яніння й забуття. Напідпитку від огиди, напідпитку від людей. В голові моїй - сновиди, не спиняють плин ідей. Грають арфи в голові, Там Орфей і Енеїда. Та не вірю я молві Про людину й людоїда. Напідпитку від турботи, від обіймів та нудьги. Напідпитку від гидоти, не з тієї встав ноги. Напідпитку від роботи, сам з собою граю гру. Народився - не в суботу, тож в неділю - не помру! ___________________________________ ______________ Проэкт: КпП
10
1
674
Колекціонер реакцій
Він — колекціонер реакцій. Як хтось це почує, його то дивує, Невинне хобі чоловіка, Що пильнує, наче шуліка. "Та краще б купив дурний собі акцій" Так бачиш, він — колекціонер реакцій. Так-так, надзвичайно цікавий. Коли атакує, коли він міркує, Як здобич ховає в кишені, Стрілявши, немов по мішені. Бабах, і у серце улучив лукавий, Ну дійсно, збирач цей доволі цікавий. Хтось плаче в архіві реакцій "Чому ображає, чому зневажає?", — Пита заблукале дитятко, Згорнувшись маленьким ягнятком. Несеться на хвилях своїх імітацій, В поживу колекціонеру реакцій.
9
11
135
Присвячено Україні!
Привіт, Україно! Тобі вже тридцять. Хотілося б тебе привітати. Всі свою любов до тебе показують, як вміють. Мені теж є що сказати. За що полюбила тебе, Україно?! Не тільки за те, що ти рідна земля. Не тільки за гори, і за полонини, Не тільки за ріки , і за моря. І не лише за смачну традиційну кухню. Полюбила Я тебе. І пісні твої милі, Не раз заколисували мене. Ти припала мені аж до душі. Я люблю тебе за різне. Ти чаруєш усіх і даєш знання, Що на досвіді знаєш барвистому. Ти багато всього за роки прожила, Були перемоги і невдачі. Але ти все-одно не здавалась і йшла, Показуючи надію й удачу. Ти була непохитна і тримка, Навіть, коли на колінах. Коли всі дивилися тільки вниз, Твої очі шукали проміння . І ми, твої діти, ще зовсім малі, Багато чого зрозуміти нам важко. У кожного є свої таємниці, І нам обходиться тяжко. Ми справді прагнемо в унісон, З братами І сестрами жити. І творити на рідній землі кораблі, Відпускаючи в буйний вітер. Ти була, і ти є ,і ти будеш завжди. Й не важливо, хто про що гомонить Просто щиро бажаю тобі добра, Кожну- кожнісіньку мить.
9
2
160
Бабуся
Я хочу із цим днем Вас привітати, Хай мрії ваші збудуться скоріш. Яка для нас важлива, нагадати, І в знак подарувати ось цей вірш. Ви та, хто з труднощами рук не опускає, Що сили бореться до самого кінця. І про любов так щиро нагадає, Що не помітно лине в майбуття. Ваше серденько, обіймає світ, З таким теплом, якого не забути.. Вже встигли Ви пройти пів сотні літ, Роки летять, не встигла я збагнути. Ви вибачте, мене, що ображала, Я вчинками, та й іноді словами.. Все згадую, як вечори співала, Під синім небом, пісеньки із Вами. Для мене заміняли Ви матусю, В роки дитинства, й до цієї миті. Роки у школі пам'ятатиму, бабусю! Не знаю окрім Вас кращої в світі.
9
1
193