Котятко
@s_katerinka
Блог Все
Чому Він
Мысли вслух, Личное
3
1
62
Доброта ще в моді?
Новости
3
19
Хто нас зупиняє
Интересное, Мысли вслух, Личное
3
40
Стихи Все
Я прошу
Я прошу небо кожну мить, щодня, до тебе прихилити горді зорі. Нехай твій біль - це не моя війна, я кожну рану відчуваю, наче свою. Я прошу в сонця не жаліти теплоти. У ці холодні дні посіченого квітня, коли вітри рвуть дні календаря, нехай у твоїх буде трішки світла! Нехай життя нас розведе на два боки, чи у твоєї долі буде інше ім'я... яким би пилом не замело роки, Моя любов завжди тебе зігріла!
7
0
146
Говори зі мною...
Говори зі мною у тишині холодних стін. Коли нерівний бій веде зима з весною, коли вночі немає добрих снів, а небо за вікном змиває все водою... Говори зі мною - поміж букв чи телефонних ліній, коли на серці поселилася печаль. Коли птахи байдужі відлітають в вирій. Коли поганий день і встиг чай. Говори зі мною, коли інші мовчать. Коли губиш себе в тишині зайвих знаків... Я не знаю, чи в силах прогнати печаль... Хочеш, буду просто з тобою мовчати? Буду поглядом гріти твої темні думки, і шептати, що вірю - усе буде добре. У мовчанні моєму відчуй дотик душі, навіть якщо поміж нас кілометри.
2
0
174
У часі "і"...
Ці дати, дати, перехрестя днів, тонка межа між вічним і буденним. Нехай в житті не все, як ти хотів, а головне - лишатися смиренним. Шукати в натовпі своїх, щоб на віки; губити в часі зайвих і байдужих. Увагу не звертати на роки і синь небес побачити в калюжах... Не розгубити з серця доброту, не скреслити усмішку, уміти стримати емоцію і злу насмішку... Подати руку ворогу в біді - святі не завжди ходять по воді. І не шукати щастя, і не втрачати віру - твоє тебе завжди знайде! Нема рецепта внутрішнього миру, є тільки шлях і зірка, що веде.
3
1
174