Знайомство
Познайомились ми в інтернеті, Переписка пішла на ура. Появились сумніви в тебе, Але шанс мені ти дала. І коли ми зустрілися вперше, Очі твої я покохав, І думками я був біля тебе. Другу зустріч я нашу чекав, І мені не давало спокою, Чи ти будеш зі мною, чи ні? Але далі ми зустрілись, І розвіялись сумніви усі. В гості ти мене позвала, Фільм цікавий відшукала, Поцілунки дарувала, Ніжні ти слова казала, Кавою мене вгощала, І за шию покусала, Біля мене ти лежала, Посмішку подарувала, І на вухо прошептала, Що мене ти покахала! _____________________ ________________________ Вірш написаний Олегом Косташом
2021-08-14 21:59:47
4
0
Схожі вірші
Всі
Я і ніч
Поїзд падає в ніч. Це-останній ліхтар. Я і ніч. Віч-на-віч. То морозить. То жар. Ти вже, певно, заснув, Ти подушку обняв. Ти мене вже забув. В тебе тисячі справ Я від тиші глуха. Від мовчання німа. Я одна. Клич- не клич. Я і ніч. Віч-на-віч.
105
8
13120
Пиріг із медом (UA)
Крокуй до раю, крокуй до мене. Гаряча кава, пиріг із медом. Або якщо забажаєш — ромашковий чай. Приходь до мене. Будь ласка. Приїжджай. Крокуй до двері, а я у чашку відріжу лимона ломтик. На столі — пиріг із медом, а мені найсолодший твій дотик.
79
19
3443