PRO
Позитивна Морквинка ( &Не Мілашка ;)
@tatanapigan
♡Усміхайся ,навіть тоді коли на серці біль.🍫🧡
Блог Всі
Короткі заміточки про колір
Думки вголос, Різне, Особисте
8
9
49
Зі святом сердечків ;)
Новини, Цікаве, Різне
11
21
27
Творчий відгук
Новини, Різне, Відгуки та рецензії
11
6
60
Вірші Всі
Більше без страху
Міста давно набули відчай І бачу небо без жалю Вони вбивали мої мрії, Але я більше без страху . Нестримно гнів охоплював легені Та лють стискала в жилах пульс Вони зламали мої стіни , Але я більше не боюсь Нехай немає мого дому Уламки вікон встелені стежки Та не забрать їм нашу волю , Щодень, яка в мені живе . Не варті зовсім їхні втрати Поки повік плоди не поженуть , Тих хто боровся за розплату Тепер навічно землю бережуть .
12
0
297
На згадку
Залиш лиш подих, як на згадку Про ті часи , які щасливі Моя душа давно пропаща І на очах стікає злива . Можливо легко відпускати , Але без лишніх слів докори , Бо знаєш я давно пропала Там де немає більше болі Не варті тлінні дні недуги І настрій більше не хвилює Мої вагання зовсім хмурі , Як намагання стати другом Хіба важливі виправдання Тоді коли ніхто тебе не чує І цінності вже безталанні Покрились ніби крихким брудом .
8
2
62
Звір
Мої страхи - темні ліси , Де жив той звір повік без крил Мені доводилось його тягти, В собі як хрест без теплоти Він в глибині ночей росте, Моїх частин надій живе І кожний раз не знає літ Скільки шматків рвать на політ Весь втомлений безликий тил Не описать словами крик Всі почуття кровавих сліз Тримає знову як політ . Чи випустити , повезе ? Йому знайдеться хто прийме, Всі гористі в очах сповна Лиш ярість втомлює жива. P.s: << Stary Night ~ Jordan Critz 🎧🖤>>
13
6
140