PRO
Позитивна Морквинка ( &Не Мілашка ;)
@tatanapigan
♡Усміхайся ,навіть тоді коли на серці біль.🍫🧡
Блог Всі
Панічна атака
Думки вголос, Питання, Особисте
3
10
4
Свій вибір
Думки вголос, Різне, Особисте
3
5
15
Мені подобається...
Цікаве, Різне, Особисте
9
58
Вірші Всі
Хтось тобі поміг ...
В очах вирує страх Палає стрімко гнів , І хочеться зірватись Після страшенних слів , Коли в душі лавина Немає більше сил На гіркі сподівання , Щоб" хтось тобі поміг " Не вихід лиш мовчати І знов терпіти біль Всередині кричати , Щоб "хтось тобі поміг " Повільно хочеться зламатись Відтяти міцний хрест , Тягар в собі спустити Руками прямо вниз , Переступити стіни , Піти через свої " гріхи " Нарешті перестати , Дивитись на чужі думки .
4
1
60
Час ціною втрати
А за вікном нарешті сніг Напевне ти його десь бачиш Він покриває лік надій , Що буде все з моментом краще Як думаєш чи повезе , Чи зможе він сховать образи Тепер, що з нами кожну мить Коли ми бачим куль снаряди. Ти знаєш ми всі так чекаєм Не новий рік , як було завжди, А щоб збулось одне бажання Про перемогу без прокляття. Напевне дивом усміхнеться В душі болюча тінь наснаги, Що наші діти та батьки Побачать час ціною втрати . P.s: Рядки , які зараз на душі .😔❤️
9
7
75
З тобою ...
З тобою відчуваю крила Та піднімаюсь подумки як птах Мені близька твоя підтримка І відчуваю долі знак З тобою поруч тепло й мило Хоча спочатку було просто так Симпатія і дружба без вітрила Твоїх та моїх хвилювань Ми різні взагалі насправді Як біле й чорне в полотні , Але при цьому маєм спільний застіж Там де немає ідеальних слів Можливо пишу я банально , Як будь-який закоханий поет , Але моя любов в мені палає При згадці про красивий силует . Та навіть коли десь далеко захід Ми бачимось через кілометри доріг Тому що пам'ятаю погляд завжди Твоїх очей та посмішок обійм .
14
2
115