Позитивна Морквинка ( &Не Мілашка ;)
@tatanapigan
♡Усміхайся ,навіть тоді коли на серці біль.🍫🧡
Блог Всі
Осінній обмін книгами ;)
Новини, Цікаве, Думки вголос
11
8
38
Привіт через місяці
Новини, Думки вголос, Особисте
15
7
47
Короткі заміточки про колір
Думки вголос, Різне, Особисте
10
9
67
Вірші Всі
Ти знаєш, що я любила...
Ти знаєш, що я людина? Ти знаєш про це ,чи ні Ти знаєш, що я любила Почуваючись на самому дні Кожний раз я просто чекала Твоїх коротких дзвінків , Бо сильно тебе кохала До перших твоїх млявих листів, І була постійно щаслива Від часу, того ,що більше нема Мені ж так мало для себе потрібно Хоча б на прощання останні слова Про те, що більше немає Ні теплих моментів ,ні слів ,ні обійм І як опинилось, в житті так буває , Що хтось один любить А інший залежить від часточки втіх. P.s : "Посвящається одній моїй близькій людині ".
10
2
266
На згадку
Моя осінь знов настала, На душі холодний дощ Мені так не вистачало , Лік моментів для розмов Хоч тепер моя лиш мрія Поряд бути , хоч на мить Стихне повість про минуле , Як тепер порожній лист. Не дарма все йде на краще Ми міняєм облік днів, Про моменти, що навряд чи Вдасться нам вернуть навік І тому тобі на згадку Можу написать лиш вірш Про цю осінь, що насправді Стала поштовхом для змін . Р.s: 🍁"Чомусь саме з початком осінні почались мої всі згадки про написання поезій та тих першо початкових почуттів , яких так довго мені не вистачало.🍂"
10
4
267
Більше без страху
Міста давно набули відчай І бачу небо без жалю Вони вбивали мої мрії, Але я більше без страху . Нестримно гнів охоплював легені Та лють стискала в жилах пульс Вони зламали мої стіни , Але я більше не боюсь Нехай немає мого дому Уламки вікон встелені стежки Та не забрать їм нашу волю , Щодень, яка в мені живе . Не варті зовсім їхні втрати Поки повік плоди не поженуть , Тих хто боровся за розплату Тепер навічно землю бережуть .
17
0
536