Важко зрозуміти
Давай відкрию тобі серце , Але чи зможеш там лишитись В мені багато злив, страждання, В яких повиті мої мрії. Та знаю, що ти мені скажеш І не потрібно слів докори , Мені так важко розказати , Як важко посмішку нести скрізь сльози. Чи знов відкриєш слів надії І хай не варта в тім розплата , За всі відкриті серця тіні Моїх страхів ,що крила мають. Я знаю важко зрозуміти , І деколи буває без варіантів Докликатись через стіну зневіри До голосу довіри , що пропала.
2022-10-05 18:54:05
16
1
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
baofæn
Талановито
Відповісти
2022-10-14 15:18:32
1
Схожі вірші
Всі
Я тебе по-справжньому кохала...
Я тебе по-справжньому кохала... Так, неначе зовсім не жила. І тобі лиш серце відкривала, Я тебе кохала, як могла. Я тобі всю душу і все серце, Все віддам, ти тільки попроси. Я тебе кохатиму до смерті, Я з тобою навіки і завжди. Я тобі відкрию таємниці, Все, що маю — все віддам тобі. І поля, і чистії криниці, І прекрасний спів тих солов'їв. Я тебе по-справжньому кохала, Весь свій час, я віддала тобі. Я була наївною . Не знала, Що не брешуть тільки солов'ї.
44
15
1013
"Hannah"
Why would you bully? Was that okay? Nobody helped me, Get out of the way. And i didn't cry. And i didn't lie. I just looked at you. With a fake smile. You could love me. You really could. But you didn't. You left me alone. And then i cried. And then i lied. I left my world, Without any love. Someone will need you. Someone will shout. Listen to the scream. Help the people live. ♡ Inspired by "13 reasons why" Netflix series.
68
6
15599