Блог Все
Сон,який "не має значення"
Интересное, Разное, Личное
34
Який процес деградації?
Мысли вслух, Разное, Личное
2
23
Стихи Все
ЩАСТЯ
Чому так важко нам зловити щастя, Хіба воно тікає кожну мить? Чому воно так легко не віддасться, Хіба воно весь час летить? Ми ж ловимо його так міцно Воно же обертається на прах. Всі ж забуваємо про нього вічно Воно ж тоді все сохне на очах. Чому ж так легко щастя відпустити? Ніби й зловив,а ніби й ще нема. Чому ж так важко його не любити, Якщо про нього думка вже була?
4
0
222
Чи ти кохаєш так мене пресильно...?
Чи ти кохаєш так мене пресильно, Що ладен на довільні муки йти? Чи понесеш на крилах так барвильно, Запалюючи ті яскраві кольори? Чи полетиш на темну сквернь за мене, Чи залатаєш плями жовті ці? Якщо ж тобі так добре є без мене, То чом ще не погаснули свічки? Вразливо ти кохаєш,чи затьменно Проштовхуєш печаль чи радий ти? Якщо погаснули свічки без мене, То як їх запалити навіки?
2
0
153
Не згорайте
Не варто українцям ще вмирати, І не потрібно дім свій рідний покидати. Не треба сумувати й плакати щоднини Бо ми будуємо міцну країну. Видобуваємо ми нафту і вугілля, А наші руки,то є слава й вміння. Дівчат віночки стеляться лугами, Чорнозем наш вкривається квітками. Та ми згораєм,всі ми разом,українці. Та не по черзі,і не поодинці. Кому ми можем дякувать за це, Питайтесь в себе,бо згорить усе: І воля,й слава,й рученьки-майстрині, Тоді не буде честі в України. А ми ще можемо усе змінити, Тому потрібно вже почать робити. Та розвивати і плекати Україну, І не потрібно зачинають руїну. І це не сон,це добре пам'ятайте, І я Вас прошу,прошу-не згорайте!
4
0
245