Vika Vitea
@vika_vi_bwsk
Вірші
Секрет смерти
Сколько бы раз ты не поднимался ты всё будешь падать. Мимо скалы мимо горы реки океаны всё тревожит твою душу и отпускать не хочет, а может просто хочет в могилу с собою забрать там не убежишь уже никуда. Вообще думать то и не надо, умрёшь ну и пусть. Тебя же не любит никто ненавидят тебя все да кому ты нужен? Никому. А знаешь я тебе секрет открою в этом мире ты никто, у тебя нет власти ты маленький ещё ты даже ума много не набрался так почему же ты хочешь жить зачем тебе это почему не сдаёшься?
1
0
5
Прощание
Я покину мир живых мне нет здесь места, я мечтала долго нету больше сердца, навсегда закрыта моя к счастью дверца я мечтала долго больше нету сердца, может не по нраву тело бледное или ты не любишь меня смертную, есть во мне остаток горьких слёз смотри это не конец ведь так? скажи..
1
0
6
Мрії
Я сиджу зараз на уроці англійської мови, пишу вірші мрію про Карпати. Влітку клас наш їде до Карпат, але чи поїду я.. Ніхто не може знати своє майбутнє і я це розумію, але мріяти перестати не можу. Я вже склала список, що брати та, що купляти, але мріяти не можу перестати.
1
0
39
Кожен день
Кожен день на повторі, і на гітарі я граю, і пісні я співаю, а у голові тільки речення два перше - це пісня, а далі слова. Салют папа перше це речення, далі слова. Слово то друге щаслива сім'я. Кожен день на повторі говорю це я. Кожен день на повторі говорю слова, перше-це пісня, а друге слова. І знову в голові різні думки, щасливі емоції, поезії, мрії й плітки. Що викласти в сторіс, а може ще допис незнаю, не хочу, але мріяти можу про літо про сливу про квіти про гроші. Щасливі дні, але літо вже скоро і близько бажання хоча ще далеко
1
0
40
809-й день
Йшов вже 809-й день. 809-й день війни, день болю, та страждань. Сьогодні міжнародний день матері. До нового року залишилось 233 дні. Кожного дня гине приблизно по 200 військових. Діти залишаються без батьків, та сім'ї. А люди в окупованих територіях страждають. Їх беруть у полон, та катують.
1
0
32
Вибір
Вони сиділи на лавці, хлопець та дівчина, сиділи та дивились у темряву вони, це була темна ніч розмовляючи між собою думали про мрії вони, про бажання й надії, в його обіймах заснула вона.
1
0
29
Нікого не хвилює
Уже сьогодні сьогодні через пару годин 2024 хтось від ранку салати готує, а хтось і навіть відмічати забуде нікого впринципі це не здивує, а про, що вірш цей нікого не хвилює. Вірші мої чи навіть книги читати просто неможливо!
1
0
71
Слухай всіх
Зачекай, зачекай сльози свої по збирай там десь посмішка лежить а десь пальчик там кипить голова десь на землі ручка, ножка у крові ми заплачемо сильніше діти спати мають тихо і мовчати про хотіння тихо бути він звелів і всі мовчки кажуть"тссс"
0
0
79
Осінні дні
Уже осінь на дворі і холодно стає Діти всі до школи йдуть Хтось хоче вже зими а хтось й про літо мріє, багато свят і днів щасливих, а школярі веселі йдуть до школи.
0
0
108
Вона пішла на небо
Не плач моє сонце. Усе буде добре. Не плач Не плач Я прошу будь ласка. Не плач..... Вона пішла на Небо І їй там добре Прошу не плач.
2
0
174
Війна
Я за мир. Не хочу чути вибухи, і постріли не хочу рідних я втрачати не хочу помирати.
2
0
210
Весна
Весняні діти підійдіть Татові допоможіть З весною привітайте щастя побажайте.
3
0
242
Маленька діва
Я маленька дівчинка, Як на городі я квіточка, Йду від хати, До хати з весною Вас привітати.
4
0
211
Табір
У літньому таборі ми відпочиваєм ну а в дома мамі й татові допомагаєм меншим братикам й сестричкам на ніч казочки читаєм
2
0
193