Євгенія Стрельченко
@yeguasha
Думаю поезією, бачу ілюстраціями.
Стихи Все
Статус "в мережі "
Зав'яжи очі, щоб побачити, Той світ, що є лиш в голові Й не зможеш собі пробачити Даремне життя на цій Землі. Одружений на сторіс, Любов- акторська гра. Яку ж приносить користь Поглинання колоритного "добра"? Статус "в мережі ", Немов питна вода. Усі одне на одного схожі Й нікому часу не шкода. Розв'яжи руки , щоб зірвати, Той цвіт , що ріс у мглі Й зможеш мати Коментарі, але всі злі.
4
0
74
Напитись рікою
Ти впала , немов та зірка Із небосхилу в забуття. Десь в грудях засвистіла дірка, Розміром з моє життя. Куди ти йдеш, А я, з тобою? Напитись з дна рікою? Лишень, якщо ти потім оживеш. Ти проросла в мені , немов клітина, Що хоче вічного буття, А я всього лиш на всього людина, Яка ,без тебе, втомилась від життя. Не те щоб завтра помирати, Але доки живу, я хочу відчувати , Що десь там ,за гранню смерті, Із пам'яті не будеш стерта.
3
1
87
Потвора
Під дощем розмокли речі, Ті що випрала ти вчора. Готувалася до втечі, Доки спить потвора. Відчиняй скоріше двері. Руки в ноги і біжи. Трунок у його вечері. Серце б'ється на межі. Дощ укутав тебе в волю, Розказав про грані болю. На руках грудна малеча. Все лягло на твої плечі. Під дощем розмокли очі, "Розфарбовані" ще вчора. Ти пішла посеред ночі, Доки спить потвора.
4
3
184