Сандро Йоговскі
@yogowski
нікчемне письмо, нікчемного індивіда
Вірші Всі
БЕЗ НАЗВИ
погані новини не вмер уві сні ну то й що? пишу вірш останній про сенс життя і все, що в голові хотя нахуя це все робив? ніким родився ніким помру не виходь за межі своєї свідомості мій брєд не читай це не образа не вражень пошук просто перший акт до лімбу мого сенс життя? фікція! читати чи ні? без різниці...
0
0
14
ХМІЛЬНА МУЗА
хтось давав обіцянки за двох, де обіцяли секс для трьох? так, моя рима - це викидок їбанутого тріпа, та начхати на вигадки, я кончений виродок. люблю лиш чорнило, п'ю його вміло, трахаю запекло, цим єством животію. від нього народжуються строфи, виникають нові строки - не істоти плоті й крові, лиш віршів гарячих стопи. нічого ліричного, жодних ілюзій, лиш чистий, натуральний ґвалт, від збочених, похмурих алюзій.
0
0
15
ЕКЗИСТЕНЦІЙНА АВАРІЯ
ми - зіпсовані машини плоті й крові, сточені іржею гріхів чужої зброї. система збоїть, деталі не злагоджені, ремонт безнадійний - шлях утилізації. фабрика існування викидує товар, заводський брак в дефектній упаковці. люди - потвори, що ремствують на верстатах, божевільні роботи з недолугим кодом. ми запускаємось у невідомий космос, безглузді супутники, сліпі й неозброєні. кружляємо в чорній дірі пристрастей, згораємо в атмосфері гріхів й порочностей.
0
0
13