PRO
Vivian Rose
@young_forever_
Lavender haze 💜
Блог Всі
Лавандова Пелена
Новини, Цікаве, Потрібна допомога
6
1
153
АНОНС 3
Новини, Цікаве, Цитати
5
4
255
АНОНС 2
Новини, Цікаве, Думки вголос
8
6
269
Книги Всі
Вірші Всі
Ми знали
Скільки питань ти залишив позаду? А скільки всього ти ще не розказав? Красиве лице перекреслене правдою, Все що міг вже віддав і забрав. Ми знали обоє кінець цих історій, Злетіли, щоб впасти донизу в ту ж мить. Цей сценарій завчасно до болю знайомий – серед ясного неба щось прогремить. Твій подих останній на моїй шиї, Мій погляд останній залиш на губах. Твій запах, на жаль, я ніколи не змию, Але під контролем портрет у думках. Ти знаєш, що ми загубились у світі, Що ми відчуваєм однаковий біль. Для нас сонце згасло в самому зеніті, Залишивши ніч і зім'яту постіль. Мої слабкості знаєш – я знаю твої Ось і все, що об'єднує душі. Краса до краси, а брехня до брехні Настав і мій час ставати байдужою. ~🌹~
16
8
100
Публічна самотність
Я йду містом, заходжу в кав'ярні, Проходжу крізь сотні людей. Увесь світ став неначе уявним. Хворою проекцією хворих ідей. Чужа серед вас, чужа серед них, І навіть собі чужа стала. Напівмертва в колі напівживих, За життя набрала лиш півбала. Краєвид за вікном – все, що може спинити Сльози хоча б на мить. Чи зможу я знову навчитися жити, Чи зможу навчитись любить? Немов не було мене в вашому колі, Де ви і життя безтурботність. І не бійся, ми всі тут знайомі: Це я і публічна самотність.
27
8
197
Не шкодую я ні про що
Не шкодую я ні про що, І нікого мені не шкода́. Добром я плачу за добро, А за злість не платити змогла. Я дивлюся в обличчя людей, Розумію, що шлях моїх днів, Як без світла в кінці тунель, Захлинається у темноті. Потихеньку дійшла до краю Написаних мною рядків. Журбою в темноті згораю Не відпливших в свій час кораблів. Не шкодую я ні про що І нікого мені не шкода́. Не відкрию серця свого – Лікуватиму рани сама.
32
7
208