ЕЛА Троянська
2026-06-22 00:03:56
Думки вголос
(18+) Ви прекрасний, наче ранок
Сонячний, морозний січня...
І , мабуть, для багатьох панянок
Ви цікавий є (цілком логічно).
Та для мене більш цікавий Переможець -
Той, хто серце зміг моє відкрити...
Й досі він мене вважає
Гідною уваги й квітів...
Ви - прекрасний лікар і людина...
Вчитель, вірний друг, товариш...
Ну а він - уся моя родина...
Серце, друже, сильно не обманиш...
Це не Ви обручку дарували
І були зі мною з ранку і до ночі...
Коли страшно було - не втішали,
І від сліз не протирали очі...
Він терпів моє безумство цілі роки
Так спокійно, наче рідна мати...
Й до сих пір до мене робить кроки
Завжди зможе він мене втішати...
І хоч я тепер в сорочці білій
І з діагнозом сижу в палаті...
Й Ви від мене відвернулись...
Він завжди мене буде вітати.
Бо
Своєю
Не
Перестає
Вважати...