Вірші до свят
Показано: популярні
Фільтри
За датою публікації
Упорядкувати
Від авторів
PRO
Вірші до свят від pro авторів
just our hearts love each other
Just in your arms, warm in your heart Just walking beside you like a soft carpet lead our hearts to the distant sky that no one has ever crossed over Collect the stars that float in the sky strung together to form a garland lead our hearts to the distant sky that no one has ever crossed over Collect the stars that float in the sky arranged and strung together to form a garland just our hearts love each other to obscure any other significance just our two hearts understand true love and we only have Lonely wedding under the moonlight Hundreds of thousands of shining stars are blissful. together as witnesses of love that no ceremony is important over the heart 《 JaridaNalisa 》
2
0
118
Вишиванка
При світлі сонця матір вишивала Життя-дорогу - біле полотно. І тиху пісню про буття співала, Легке й щасливе, щоб воно було. Червоні маки Долю заквітчали, Принесуть щастя, сину, у твій дім, Кохання й радість квіти огортали, Тобі на згадку про любов батьків. А чорні смужки, то є захист, доню, Від темних сил, жорстоких ворогів, Міцну дарують вони духу волю Й боронять від журби та злих вітрів. У сяйві місяця нам ненька вишивала, Щасливу Долю й радісне життя, І тиху пісню про стіжки співала, Просила в них, щоб вберегли дитя. Вклонюся низько, дякуючи мамі, За вишиванку - оберіг душі, Яка стіжками Долю прокладає Й несе в собі всі молитви твої. Iryna Markova🌿
5
1
160
Voyage
Je regarde par la vitre et je m'évade Le temps d'une ballade je pars en balade Le train défile vers la nouveauté L'excitation monte, je veux changer Je veux sentir cette indépendance Et subir cette transcendance Cest grisant de s'évader le temps d'un voyage Partagée entre mes pensées et le paysage De toute cette réalité insensée Je prends alors le contrepied Je suis seule mais je suis forte Secrètement mes rêves me portent C'est alors que l'avenir devient infini Et je saisis ce que m'offre la vie Pendant un voyage hors du temps Je vois le monde autrement Je redessine ainsi mon futur En un sublime éclat pur Je m'ouvre à toutes les possibilités Pour vivre ma vie sans regrets Je voyage, je m'évade et je rêve Je m'offre un instant de trêve Et je profite de ce bonheur éphémère Jusqu'à mon prochain trajet entre terre et mer
10
4
209
Вірші до свят
Unexpected
Happiness comes onto us Unexpectedly. Imagine how boring, life Would be, if we knew everything Beforehand. Change makes our life thrilling, Just like a roller coaster. Resisting that change, Will slow down Our progress, in achieving something. When things don't go our way, It changes our outlook on life, And builds that strength Within ourselves to achieve The next goal. (I thought of writing this, as it was related to my latest post.) *****
35
14
626
New Year Magic
When street lamps are on already In the afternoon and roads are hidden Under snow with tinsel and confetti Scattered around, when air smells of Frozen fur-needles and mandarins you Can feel cozy and leisurely joy Of the New Year appoaching... These days bring that special warmth Never repeated throughout the year. It comes from the burning candles Аnd wishes of happiness as Well as from a cup of wonderful tea. ______________ Перевод стиха на русский: https://www.surgebook.com/anastasia_chan/blog/6r872dh © (Copyright, 2018) ⓝⓞⓡⓐ
31
3
867
Вечорниці
Замикаю коло, загорілись свічки, Зашептали знаки, майоріють стрічки . Дзеркала то двері, бо вода - люстерко. Капці - ланцюжочком, сльози у відерко. Ланцюжок до серця, щоби не боліло, Залишай забутим своє смертне тіло. Зілля - понад стелю, всі думки на завтра. Хай панує сутінь, хай палає ватра. Все що чуєш - слухай, то тобі шепочуть. Все, що потаємне - під покровом ночі. Буде все як здавна, ми сьогодні жриці. Ти приходь ,подруго, та на вечорниці.
24
0
2927
Метелик
У вир пригод метелик поринає І не вгаває від емоцій що його переповняє, Легкий в усьому але не легковажний В боях такий він відважний! Такий тендітний- його легко обманути, Але прекрасний внутрішній світ- його не забути! Уміє він дружити і любити, легко всім довіряє, Нерідко за це удар він приймає. З радістю усім допомагає, З упевненістю курс свій тримає І не боїться опалити крила, Бо ніхто не зруйнує його маленького дива, Що серце теплом зігріває й живе І буде вічно жити- не промайне! А чудо те зоветься вірою, Яку не зміряти ніякою мірою А лиш до серця прикладаючи- оживає І метелика на цьому світі тримає.
21
2
121
24.08.22
Моя маленька, незламна країно, Твого болю не варта будь-яка гра — Тебе не знищать безжалісні війни І не висушить ворог води Дніпра. Твоє серце б'ється у наших серцях, Ти вічна і переможеш всі битви, Ми плачем з тобою в роках, місяцях,  За тебе лише всі наші молитви. Думали, можуть із тебе сміятись, Що більше за тебе полюбимо їх,  І залишились у полі валятись: Таки над священним сміятися — гріх. Моя велична, незламна Вкраїно, Нехай відіб'ють скоріш всі тривоги!  Перед тобою стою на колінах — Вірю, що далі — самі перемоги. 
21
6
192
Побажання
Поле щастям засіяне, Квітка пристрасті палає, Доленосних зустрічей омріяне Серце пристрастю покоряє. Знаки долі, шляхів повороти, Але перемогами всіяний двір І душа радісно тріпоче доти, Доки не знатиме в любові мір. Удачею встелений шлях, Через незгоди здіймається як птах. Силою пригод і коханням, Вогонь запали в душі старанням! Старайся і борись, Про благословення молись!
20
0
199
Новий Рік
Зима прийшла і сніг присипав, Мороз з всієї дурі всипав, Новий Рік не за горами, Ну же давай танцювати з нами. По келиху ми вип’єм за здоров’я і удачу, Для мрії я грошики потрачу. Так добре мені давно вже небуло І все погане вмить загуло, Прийшла пора прекрасних перемін, Його я чую-новорічний дзвін. Подарунки й привітання до мене летять, Сміх рідних і дежавю що руки тремтять І феєрверки за вікном стріляють, Мене дорогі люди в обіймах тримають. Я знаю: так все й має бути, Нехай ніколи не скінчиться ця прекрасна мить, Вдалось мені всього здобути, Це полум’я тепер ніколи не згорить!
20
0
108
Вальпургієва ніч
Вночі чорти і феї збирались, Один з одним змагались. Стихали ниви і закутались в нічку І якраз тоді посадили бабу Ягу в пічку. Соловей розбійник і Кощій в шахмати грають І одночасно красунь відьмочок роздягають, Бо ж на них вони грають. Злу чаклунку яблуками закидали, А потім із села як непотріб викидали, Присоромивши на все село, Що воно ще місяць гуло. Три зомбі розважались з вампірами І голосно тупотіли крилами. Сумні тролі самі собі розважались, Бо феї з чортами змагались. А ще демони своїх жертв в супі варили, Цілу каструлю тушонки зварили і з*їли. А чаклуни з готами сперечались, За звання кращого змагались. А відьми хороводи водили, До чужинців в гості ходили, В двері дзвонили ніби- то солі просили, А насправді хлопцям голову кружили, До нестями їх утомили, а потім приворожили. Привиди і духи шалили, Перехожих страшили. Нічка ця незвична чарівна, Коли приходить сила невидима потайна, Що зведе з розуму всіх вона. Про цю ніч вони мріють, Бо всі люди від неї мліють, А це їх забавляє, Лякати їх заставляє. А скелети по кладовищу ідуть, Сідають в човен і пливуть В невидимий світ там де їх ждуть. Весь чаклунський світ тут гуляє Хороводи водить, гадає. Цілий рік вони цієї ночі чекають І коли вона приходить таку втіху мають І так один одного розважають, Що весь світ здригають. Солодко погулявши до себе вертаються, Наступної ночі ніяк не дочекаються І цілий рік знов маються, Неперевершеної ночі дожидаються!
19
4
132
Ранок шепоче
Шепоче вітер, шепоче ранок. Вже прокинувся світанок, Сховав зорі у ріці.. На росЯний літній ганок Виліз їжачок. В руці Малючок тримає ранець, Вже до школи хоче йти. Там казкові веселкові Мрії збудуться усі. Перше вересня стрічає День знання. Усіх чекає Ранок щастя осені!.
19
11
400
Живи добром
Не віддавай душі нечистому І не страждай за шумом солоду, Що ти напився з молоду. І будь рішучим ти завжди Із серця хай ідуть слова Ти правду ту збережи, Що йде як та тропа. Не залишай орла того підбитого, Он того мученика до стовпа прибитого. Добро роби, прощай усе І все погане те пройде За добро що людям ти зробив, За яких кров свою пролив. Шлях добра ти обирай І добро у серці май, Кривднику лихе прощай І зло перемагай. Твори в любові Й не вимовляй лихого слова в мові, Неси в життя добро, Щоб зло тебе не знемогло. Живи не помстою- живи в любові, Живи у Божій ти покорі.
18
0
116
Нове життя
Почати важко все спочатку, Але необхідний крок до цілі, Змінити все й не лиш повадку, Показати який ти є на ділі. Мене ночами гріли мрії, Здавалося до них рукою лиш подати, Проте нелегко робити певні дії, Коли реальність не хочеться приймати. У світі ілюзій легко жити, Але не дуже це поможе справі І будем лиш собі могилу рити, Якщо сприймати будем все у чорній гамі. В житті нюансів багато треба врахувати, Щасливим в душі стати щоб успіх мати, Не гнатися за тим що уваги неварто, Щоб себе не втратити й не зіпсуватись. Нове життя будую старе відкинувши, З головою у щасливу реальність поринувши. Пізнаючи світ і людей я міняюся, Втративши невинність тримати рівновагу намагаюся. Гонившись за щастям втратила себе, Життя моє глаголить про те, Міняю тактику шукаю ефективні шляхи, Тому я частий гість в біди, Бо дороги мої помилкові, Приводять до краху ідеї нездорові. І зупинитись вчасно прислухавшись порад батьківських Й сили взяти та мудрість у дорожку І стати краще всіх потрапити на обложку; Та ні: нетреба заздрити-своє лиш щастя будувати, Чужі життя зі злості не ламати. Любити себе але не більше інших, Задовольнятись тим що маєш, А інше все приложиться-ти знаєш, Тому не переживай бо маєш вірних, Які підтримають дихання друге нададуть, На поталу ворогам і скорбі не здадуть. Сміливо уперед в обійми раю, Іду вперед в майбутнє-минуле відпускаю!
18
0
149
" Зимова пора "
Прийшла зима снігом накрила Ліси , сади припорошила Літають сніжки у дворі Зі снігу баби чепурні Ідуть свята у наші хати Вертепи йдуть пісні співати Катаються на санках дітки Спускаються з крутої гірки Мороз тріщить - щічки щіпає Волосся зразу замерзає Теплі куртки та рукавиці Носи червоні мов суниці . Дідо Мороз втішає нас - Бурульки кращі із прекрас ! У кожнім домі є ялинка На канапе одна ікринка За кожним столом олів'є Тільки зимою таке є !
18
2
289
З Днем Народження!
Однієї зимової днини, Ісус тебе батькам подарував, Це було щастя для родини, А ти собі солодко дрімав. Зростав сильним і сміливим, Під надійним батьківським крилом, Вродою від матері пішов красивим, Від тата-серцем, наділене добром. Сьогодні - ти вже мужній чоловік, А за спиною стоїть твоя дружина, Я завжди є й буду повік, Твоя ніжна, рідна і єдина. Мов два сонечка, підростають наші діти, Які так горняться до серденька твого, Вони так спішать тебе любити, У світі щастя немає більшого. Ми разом хочемо тебе привітати, Й надіслати теплого листа, Міцного здоров'я хочемо побажати, І любові чистої, як сльоза. Хай плечі, ніколи не вкриває сум, І душу, поранену місцями, Мелодія твоїх гітарних струн, Закохає нас до себе до нестями. Люби, радій, щиро усміхайся, Смакуй всі райські ласощі землі, Живи, й ніколи не здавайся, Хай завжди буде хліб на твоїм столі. Хай руки твої не мають спочину, Бо ще стільки планових ідей, Посадити в дворі молоду ялину, Зустріти столітній ювілей!
17
2
317
Autumn
I love Autumns It's really the best part Of my life..... It's the best season of my life... There are many reasons.. My birthday is in Autumn There is a perfect environment...... It's the best season To have a morning walk It's the best season To have fun It's the best season To have picnics (maybe sometimes) Not for all But for me...... I love Autumns It's the best part Of my life......😁😁😁😁 CAUSE AUTUMNS ARE THE COOLING-OFF SEASON OF MY LIFE
17
0
536
Андрій
Пристрасть палає, Розум спопеляє, Життя відбирає, Мову віднімає. Без тебе раю не маю, Ох, як палко кохаю, Що й на світі все забуваю, Як в твоїх обіймах буваю. Кохання твоє, Все що в мене є. Щохвилини казатиму, Що кращого ніж ти я не знатиму. Андрюшечка, Моя душечка. Очі твої щасливі, Такі мрійливі. Голос твій манить, П*янко дурманить. Руки обнімають Серце проймають. Губи палкі, ніжні Мов троянди підсніжні. Ох, Андрій, Жіночих сердець ти крадій. Твої ласки проймають І душу тримають, Не відпускають. В полоні ласки, Дивної казки. Згораю, палаю, В ласці потопаю. Чари твої неземні, Очі твої чарівні, Богом даний мені.
16
0
170
співрозмірний аспанфут
як день? знову в тяжбі за справедливі справи поміж ідолів ікон та слави ну і дурник ти! знову втупився в вітрину оминаючи годину ігноруючи життя ти — як я тільки спутаний іншими путами. знати = бути я не знаю хто я і куди я йду чи де моє місце навіщо живу чи що за стукіт чую у скронях чому тепло то в очах то в долонях чому вчора літо, сьогодні — зима мене нема? смішний ти. біжи скоріш, допивай свою каву вмикай телевізор, дивись рекламу переслідуй п'яти товаришів. бажаю спіткнутись на своїй стезі бажаю упасти в болото подій нарешті розбити кожну з надій в собі опісля, без знань зустрінеш найкраще на що заслужив. можливо тоді ти відчуєш що жив, смішний.
16
3
218
Україна
Гарна, мила і єдина, Україно, Ти злітаєш, наче птах, у блакить. Ти заповіла синє небо, безкрайні лани, поля, кручі, рівнини. Ти заповіла нам край квітучий милий. Де чутно мелодію бандури, де сопілка заграва. Де матері гірко плачуть, а дівчини молодії свого миленького все вигляда. А козаки старі й молоді зі шпагами у руках, незнаючи страху, тебе захищають. Чутно у полях, степах ,як старий козак на коні з останніх сил боронить тебе, Україно! Чутно як мати плаче, а жінка сумує! Не має миленького й нема. Чує серденько дівоче біду. Чутно спів солов'їний. Чутно все-все на ,Україні милій... Тебе мій рідний краю кожний з нас боронитиме до загину ,бо ми твої сини й доньки, а ти наша матінка! Не потрібні нам ні слава, ні багатство. Потрібно нам щоб ти цвіла й вільною була!
16
4
248
CORONA VIRUS
The days too eventually fell silent, No sounds, not even by the crows, All you could hear was the sound of, Fear knocking the doors. Days turned out working hard, For all the national fighters, All we can do is to stay far away, And be their sweat wipers. The days have all become short, For those who are affected by this fear, All we can do is to pray, For not losing our dears. The days are for fighting, By strengthening our courage like ant, All we can do is to gather all our power, For the colourful world struggle to paint. These days are not for emotional isolation, We need these horror times to be spent, All we can do is to be safe and protected, But when will this end? These days are not boring, If you don't think it is, All these fears are need to be lock in a box, As we all need is to be healthy by following all these. --------POET UNKNOWN
15
0
348
11. My work
The Indian traditional. J.N. 24.12.19.
14
3
353
День народження
З днем народження, Квіточка моя. Нехай блищить твій настрій в це прекрасне свято! Твої очки схожі на Братки. Запах твого чудового волосся схоже на запах бузка. Милосердна дівчина моя, Люблю тебе я, як соняшник жарке сонечко!
12
0
220
СТРІЛЯЙ
Стріляй, тоді як стоятиму біля стіни, Я не благатиму тебе про пощаду. Нікчемності в собі не тамуй ти. Стріляй, я скоїла зраду! Стріляй , ти ж не знатимеш мого імені. Тобі ж буде байдуже хто я була, Я пил, що заважає вільно дихати тобі. Стріляй, покінчи з хвилиною мого життя. Стріляй , не змигнувши карим оком. А як далі спатимеш! Ти ж потім не матимеш спокою. Стріляй, годі чекати вже. Стріляй, коли вже зброю взяв до рук, Я не зроню кришталеву сльозу. Давай, звільни мене від цих мук. Стріляй, я в тебе прошу. Стріляй, я кажу тобі , стріляй. Годі вже гратися зі мною. Іншого виходу ти не чекай, Стріляй, завдай мені пекельного болю. Він вистрелить точно, я знаю. А сама у думках секунди рахую; Чого ж він так довго чекає? Вагається: чи житиму, чи вмру я. ________________________________ Тим, хто загинув в таборах смерті.
12
3
164