Valia Zhurba
2019-05-01 14:05:36
Коротка історія літератури. Частина 2
Цікаве, Новини, Відгуки та рецензії
Відеоігри та література
Різко з міфів перескочимо на сучасні тенденції. На сьогоднішній день більш популярним є гра, ніж хороша книга, погодьтеся. Ера технологій заполонила всі сфери життя. Особисто я звикла читати з планшета і тільки останнім часом перейшла на паперові версії, тож майбутнє стережися. Проте, сьогодні мова піде про інше, а саме про важливість відеоігор у світі літератури. Кожен по-своєму використовує це у творчості, головне щоб допомагало, а не відволікало.
"Сталкер", "Mass Effect ", "The Lord of the Rings", "The Witcher 3: Wild Hunt" - напевно, більшість виросло на цих іграх, проте мало хто знає, що створені вони на основі книг. Навіть не уявляю, що буде, коли зустрінеться фанат відеогри "Відьмак" з фанатом книги. Після того як Роуллінг випустила свою першу історію про магічного хлопчика, компанії по створенню відеоігор просто вибухнули від нових ідей, а сама письменниця досі отримує пристойні гроші від продажів. "Assassin's Creed: Renaissance " - про цей шедевр можна говорити вічно, але мало хто знає, що саме книга Олівера Боудена стала фундаментом для гри.
Крім цього, ми можемо виористовувати відеоігри як додатковий матеріал для опису, наприклад, фентезі чи історичної хроніки, або хорору. До того ж ігри можна використовувати в якості натхнення або розслаблення, тільки не захоплюйтесь.
Отож, сучасні письменники мають дійсно сильного противника - відеогру. Тож бажаю вам настільки потужних історій, які не відпускатимуть жодного читача.
#короткаісторіялітератури #відеоігри #література #сталкер #ворогчидруг #новаера #фанати