Правила конкурсу не заперечуються та не обговорюються. Усі можливості та заборони вказані нижче.
1. Загальні правила:
І. Конкурс — це суб'єктивне змагання, що має на меті виділити кращу роботу серед учасників.
II. Кожен учасник, що бере участь, автоматично погоджується з усіма правилами змагання, котрі прописані загально та окремо до кожного виду конкурсу.
III. Усі правила контролюються адміністрацією конкурсу. Редагування цих правил здійснюється адміністрацією. Адміністрація дотримується цих правил без винятків та порушень.
IV. Адміністрація, учасники та журі конкурсу повинні шанобливо ставитися один до одного, незалежно від суб'єктивних поглядів стосовно чогось. Гострі сперечання вирішуються поза конкурсом, між собою, в особистих повідомленнях. Також забороняється обговорення політичних (винятком є тематика конкурсу) та релігійних тем у коментарях.
V. Адміністрація має повне право, без вказування причини, дискваліфіковувати учасника з конкурсу, якщо він порушує правила, заважає іншим учасникам, або не дотримується умов конкурсу.
VI. Адміністрація має право редагувати правила та доповнювати їх. Зміни будуть вказані внизу цього розділу.
Зразок:
26.08.23
!Зміни:
Додано: Пункт XI. "Конкурс — це суб'єктивне змагання, що має на меті виділити кращу роботу серед учасників. "
Або
1 розділ. І пункт. Змінено: Конкурс стає не суб'єктивним, а об'єктивним та має на меті виділити кращу роботу серед учасників.
VII. Заборонено рекламувати та обговорювати інші книги без участі у конкурсі. Якщо ці книги є прикладами до оцінювання журі або до відгуків від учасників конкурсу (чи авторів поза ним) — дозволено.
VIII. Заборонено використовувати нецензурну лексику в коментарях, під час обговорення тексту, оцінювання та відгуків. Залежно від правил щодо конкретного виду конкурсу можуть бути винятки.
IX. Заборонено використовувати у коментарях CapsLock.
Х. В текстах конкурсу нецензурна лексика дозволяється. Можуть бути винятки до правил в залежності від виду конкурсу.
XI. За хибність, деструктивність та наявність сумнівів, адміністрація може анулювати результати від одного з журі або роботу учасника.
XII. Адміністрація залишає за собою право не знімати роботи учасників з публікації у випадку відмови та після участі; публікувати їх у збірки усіх конкурсних робіт без дозволу автора.
2. Правила щодо процесів конкурсу та подання робіт
І. Кожен учасник, що бере участь у конкурсі, автоматично погоджується з усіма правилами, котрі прописані загально та окремо до кожного відповідного виду конкурсу (розділ 1, пункт II.).
II. Кожен конкурс, в якому учасник може брати участь, має свої обов'язки, умови, терміни, жанри та теми, мінімальний та максимальний поріг слів та знаків тощо.
III. Якщо учасник має бажання брати участь — він може написати в коментарях або до адміністрації протягом зазначеного терміну, вказаного у книзі з конкурсом. Обов'язковим є написання тексту після оголошення теми та дедлайну, інакше учасник автоматично не бере участь у конкурсі.
IV. Учасник має право брати участь у двох конкурсах одночасно та несе відповідальність за успішність написання та здачі.
V. В текстах можна використовувати вікове обмеження 18+ та описувати катастрофи, незасуджене куріння, вживання наркотиків чи алкоголю, детальні сцени жорстокості та насильства, вбивств, статевих відносин, нетрадиційних взаємин та нецензурної лайки тощо.
VI. Текст може писатися від першого та третього лиця, в залежності від умов конкурсу. Якщо про це не вказано — обмеження відсутні.
VII. Текст може бути у різних літературних родах, в залежності від умов конкурсу. Якщо про це не вказується — обмеження відсутні. Ми завжди тепло ставимося до цікавих особливостей тексту.
VIII. В текстах зовсім не обов'язково робити оформлення, прикрашати його, чи писати спеціальні символи, розподіляти текст. Але слідкуйте за тим, щоб текст можна було читати.
IX. Учасники поза конкурсом мають право коментувати, писати відгуки та також бути залученими у конкурсі як глядачі, що дотримуються загальних правил.
Х. Адміністрація залишає за собою право продовжити приймання текстів, оцінювання робіт та визначати (й змінювати) кінцеву дату результатів якщо:
— Не всі учасники здали роботу з вагомих причин;
— Один з членів журі має вагому причину;
— Ситуації, що дестабілізують роботу конкурсу, на які люди не мають змоги впливати (ситуація в Україні тощо).
XI. Учасник конкурсу та поза ним може написати адміністрації у випадку:
— Наявність запитань, ідей, проблем, попередження про відсутність або відмови у конкурсу.
— Змінення тексту (оформлення, виправлення (якщо помилка сталася через непорозуміння адміністрації));
— Інше (реклама та співробітництво, окремі випадки та непередбачені ситуації тощо)
3. Правила для журі та оцінювання
I. Журі, що беруть участь, автоматично погоджуються з усіма правилами, котрі прописані загально та окремо до кожного відповідного виду конкурсу (розділ 1, пункт II.).
ІI. Склад журі складається з 3-х осіб або більше.
III. Журі повинні мати постійний зворотний зв'язок з адміністрацією та учасниками (за необхідності).
IV. Усі питання, підрахунок та результати, інші питання розглядаються з усіма членами журі й адміністрацією.
V. Адміністрація може посилатися на тексти журі, як до прикладів тексту за жанром, тематикою і т. д.
VI. Адміністрація має право прочитати твори, як приклад для запрошення до конкурсу або отримати докази компетентності у жанрі, тематиці й т. д.
VII. Оцінювання журі робиться за відповідною схемою.
VIII. Термін оцінювання дається від 4-х до 7-ми днів (в залежності від кількості учасників та обсягу тексту), після здачі текстів усіх учасників конкурсу.
IX. Оцінювання повинно бути розгорнутим, чітким, з можливістю написанням аргументів та доказів, мати конструктивність.
X. Журі мають право використовувати фрагменти текстів в коментарях для оцінювання та вказувати на помилки.
XI. Учасники та адміністрація мають право попросити у члена журі пояснення оцінки.
XII. Дискусії з журі можливі, за умовою об'єктивних тверджень та зберіганням поваги й ввічливості.
XIII. У випадку якщо журі не може продовжувати роботу, то має попередити адміністрацію за добу до закінчення здачі усіх робіт учасниками або терміну оцінювання (виключенням є форс-мажори).
XIV. У випадку відмови, відсутності, можливості брати участь, фіксації порушення правил та не дотримання своїх обов'язків, адміністрація вилучає цього журі зі складу та анулює його оцінювання.
XV. У випадку відмови в участі запрошених журі, учасників оцінює постійний склад.
XVI. За хибність, деструктивність та наявність сумнівів, адміністрація може анулювати результати одного з журі та надати учасникам пояснення свого рішення.
4. Відсутність та форс-мажори, відмова від конкурсу:
І. У ситуаціях з форс-мажорами та відмовою від участі у конкурсі, слід повідомляти адміністрацію.
II. Термін здачі робіт може бути подовженим, якщо причини, вказані адміністрації будуть вагомими.
III. У випадку відмови від участі у конкурсі, робота буде дискваліфікована та не буде враховуватися надалі у рейтингу й оцінюванні.
IV. Відмовитися від конкурсу треба за добу до завершення вказаного дедлайну.
5. Причини дискваліфікації та заборони в участі
Учасника можуть дискваліфікувати, відмовити в участі в конкурсі у випадках:
— Порушень правил понад двох разів;
— Образа, приниження, токсичне відношення однієї людини до інших;
— Навмисне розпалювання та продовження конфліктів;
— Заклик до насильства і жорстокості, вчинення самогубства, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію;
— Накрутка коментарів, відгуків тощо;
— Порушення унікальності тексту (плагіат);
— Відмова від конкурсу без попередження адміністрації.
6. Реклама та співпраця
— Реклама робиться тільки книг, які перемогли у конкурсі та майбутніх проєктів.
— Реклама робиться у вигляді вп (взаємні публікації).
— За рекламою свого проєкту можна звернутися до адміністрації з відповідним шаблоном:
1. Назва проєкту;
2. Мета проєкту;
3. Посилання на проєкт;
4. На кого або на що налаштований ваш проєкт? Хто може приймати в ньому участь?
5. Дата(и) опублікування блогу з рекламою.
— Співпраця з нашим проєктом можлива. Для цього треба звернутися до адміністрації, назвати себе, написати можливі плани та ідеї й прикріпити посилання до своїх публікацій.
— Адміністрація має право відмовити у рекламі та співпраці без пояснення на це причин.
— За необхідністю, адміністрація може допомогти з оформленням та публікації книги, котра буде стосуватися тільки нашого проєкту.
— У випадку відмови та зупинки проєкту/співпраці, усе переноситься в архів та залишається в адміністрації; може публікуватися та посилатися без дозволу автора.
7. Інше
— Кожна сторона приділяє увагу та віддає себе проєкту. Залишаючи проєкт, ваші ідеї залишаються спільними, стають його частиною. Адміністрація може змінювати їх, використати на свою користь або перенести в архів за необхідністю. Авторство не обговорюється [стосується адміністрації, журі та учасників, які будуть зацікавлені в нашому проєкті].
— Якщо є запозичення та натхнення, варто написати адміністрації з питаннями та дозволом, якщо є на це серйозний привід. В іншому випадку, адміністрація може, з об'єктивних причин, вважати це за плагіат.
— У випадку конфліктів з особистих причин кожних сторін, усі правила проєкту діють, незалежно від того, що відбувається. Сторони несуть відповідальність за свої слова та вчинки.
- За популярністю
- Спочатку нові
- По порядку