Видалити публікацію?
з нотаток
Думки вголос, Особисте
4
19
Гарного дня добра людинка щастя здоров'я натхнення і чаю і котів і все я устав
Цікаве, Думки вголос, Особисте
3
1
73
Ірина Велика
) Ну, чому ж не буду читати)... Чи то, такий піар-хід😉. Ви ж - про "Казки від пана Коцька"? Прочитала. Приємно, з посмішкою. Хочу сказати, на мій погляд, Ви вже маєте свій стиль. Це - чудово.
Новини, Цікаве, Думки вголос
2
4
90
Показати всі коментарі (4)
Іві Муррей
@Н Ф Дякую, я спочатку думала теж так написати, тоді, вирішила подивитися в інтернеті, де нічого путнього немає, тоді, згадала, як вчила мову, і префікси "ви", "по", та тоді, я згадала, що це для наголосів були написані ті префікси...Все дуже заплутано
Відповісти
2023-05-29 13:44:06
1
Іві Муррей
@Н Ф У таємному місці, часохроні, туди, де покладені безліч різних файлів і з різними мовами і на різні теми. Це місце, де є все)
Відповісти
2023-05-29 13:45:15
1
Міріам Міест
@Н Ф теж зацікавлена джерелом, звідки взято листи. А ще хочу трохи поговорити про "по випадковості". Як мінімум, так не говориться часто, якщо чутно, то у розмовній мові і то рідко. Можливо, в окремих регіонах, тому я й не зустрічала. Правильно було б сказати саме: через випадковість, тому що це у рос звучить як "по случайности". І часто наші діячі використовували (та й використовують, хоч і рідше, бо інші часи та закони) навмисно ці конструкції. Тобто навіть розглядати далі не потрібно- літературно українською це неправильно. Але якщо вже казати про написання такого, то точно не через дефіс, скоріше розглядатиметься разом чи окремо. І я схиляюсь до думки, що окремо, бо "по" частіше вживається саме окремо. Я не можу стверджувати, я кажу, як вивчала і як трохи дослідила зараз. Філологи не можуть Вам відповісти часто одразу, бо деякі питання потребують підняття словників, джерел і т.д. Їх справа просто це зробити, але, думаю, кожен може дійти до істинни, піднявши питання.
Відповісти
2023-05-29 21:40:46
1
Різні назви чаклунів в Аквілоні, Аґрестії та Моран-Тані
Новини, Цікаве, Різне
2
76
Питання
1
6
84
Показати всі коментарі (6)
Міріам Міест
@Н Ф о так! Дивовижна поетеса, бачила її нову збірку "Річка Геракліта" і подивилась на її творчість під новим кутом. Скажу я Вам, що має вона владу над словом)
Відповісти
2023-05-29 14:34:09
1
Гріша Поздоровся
Михайль Семенко "Автопортрет"
Відповісти
2023-05-29 21:15:59
1
Міріам Міест
@Гріша Поздоровся вам подобається футуризм? Цікавий вибір. Я не розумію цього жанру, але вбачаю у його фанатах, знедавна, якусь особливу сввтоглядність. У хорошому сенсі. А щоб Ви могли сказати на рахунок цього вірша? Мені дуже цікаво ознайомитися з думкою поціновувачів такого незвичного прояву мистецтва! І дякую за відповідь
Новини, Цікаве, Особисте
1
67
Новини, Думки вголос, Потрібна допомога
1
61
Ключики до віршиків
Новини, Цікаве, Питання
1
18
Новини
68
The Beauty of Moldavite Jewelry A Guide to Choosing the Right One
Відгуки та рецензії, Гумор, Думки вголос
68
ISO 9001 Certification
Новини
43
Думки вголос, Особисте
21