Енн Майєр
@MissMayer
🇺🇦 «Навіть якщо впав — продовжуй писати»
Блог Всі
ПУТІВНИК
Новини, Цікаве, Різне
26
6
477
книги, кава і трохи життя
Новини, Цікаве
20
142
розвантаження думок, або як описи зображень допомагають нам
Цікаве, Думки вголос, Різне
12
12
122
Книги Всі
Вірші Всі
я не була б сама
холодний вітер обмивав дерев гілля і мій чутливий сон перервався до нуля якби ж то мрії не були марними, я не була б сама. зірвалось з вуст тихе бажання жити почутий постріл відірвався ниттю якби ж то світ відкрив криваві очі, я не була б сама.
9
2
94
ти
а ти усміхненно цілуєш їхні вуста. виводиш пальцями, тамуєш усі серця. зітреш із пам'яті, зруйнуєш усю любов. тільки себе ти не цінуєш. і плачеш. знов..
7
10
108
назавжди
пахло кавовими зернами навколо і десь там тихо грала музика на фоні я пригадав як ти дивилась у мені безтурботного.. але не так! я був закоханий. у тебе.. у очі ті, у посмішку твою. ти червоніла при розмові, я був збентежений. ти не відкрилася спочатку, але погодилась на каву. після десятої вечора, стомлена і хочеш спати, ти втомлено всміхалась й кепкувала, я мав дурню сказати те, що досі ти пригадуєш. я був не свій, а ти і не моя. ми поруч, але далеко десь в думках у себе. ти у мене... а я в твоїх? три ночі та я вже закохавсь, в ті очі, в посмішку твою. коханою я зву тебе, а ти всміхалася щораз. я кепкував, все дивлячись на губи хотів поцілувати, забутись у нещасті можливо, й ти не бажала. я пам'ятаю вечір осені твоє пальто, твої чобóти. ми пили каву поза містом, сидячи разом. я мріяв, мрію про «назавжди», про усмішку твою прекрасну, про очі, в яких я бачу щастя, про дотики ніжніше за квітки. і ось, ти вся домашня вдома з чаєм ти грієшся в моїх обіймах, а я в твоїх. я досі кепкупав і ти всміхалась, але мав крок невдалий і ти заплакала. ти лила сльози через слова. пусті слова, які бездумно вилітали. в пробаченнях я шепотів «пробач... пробач, кохана». в примиреннях ти в пустці поглядом шукала виправдання, пояснення. я в битім склі ловив сліди твої: «чекай! зажди!» ти обернулась в гніві, навіть не торкнувшись. ти усміхнулась. простягла мені ти руку. — разом?.. — назавжди... ____ тобі, моє кохання
10
6
107