1 розділ "Особистий щоденник"
2 розділ " вечеря і виступ"
Розділ 3 "За день до школи"
4 розділ "один проти всіх"
5 розділ "незвичайний нацист"
6 розділ "Друга світова на папері"
4 розділ "один проти всіх"
Так проходив день за днем. 

Школа - дім - школа.

-" Інколи, я виходив на вулицю - гуляти": записав Дар в свій щоденник.


Пройшло 2 роки з початку записів Отгера. 

Давайте подивимось , що він записував в щоденник.

-" Я не розумію нічого наш Фюрер став якимсь дивним...": запис 1937 року.

З кожним роком в щоденнику було все менше записів...

Він начебто хотів щось приховати навіть від себе... 

Він ні з ким не говорив. Тільки з матірю і то інколи здебільшого ці фрази були: " Ich laufe " , "wann Frühstück/Mittag/Abendessen?" ,"Ich bin in der Schule" , "Ich bin im Laden".

Він завжди сидім зі своїми друзями - книгами. Його кімната стала бібліотекою. 

Яких в нього книг тільки не було. Художні романи, фентезі , фантастика , історичні , математичні , фізико-матиматичні , інженерні. 

Він хотів найти себе - справу життя.

 Він був відмінником за це його не долюблювали однокласники. Але ніхто не ображав , а тим більш бив. Його батько Герман Вільгельм Герінг. Хоча ніхто не знав крім самих батьків та самого Отгера що він не їх рідний син. Адже сама пара не могла мати дітей , але вони ставились до Дара , як до рідного сина.

Кожний день Отгер приносив 1-иці в шкільному щоденнику. Це дуже радувало матір та батька Дара.


1938- Отгеру 11 років.

Він найшов справу життя. Він хоче стати солдатом. Він вважав , що зможе потрапити на свою Батьківщину і залишитись там. 

Генріг не міг нарадуватись сином. Адже думав:"Mein Sohn wird ein Held Deutschlands sein" хоча це була помилкова думка.

Дар почав прогулювати школу , щоб піти на воєнні тренування. Мати була рада за сина , що той захотів кимсь стати. Батько підтримував сіна в його виборі.


1939, 23 серпня Німеччина та СРСР підписали Угоду про ненапад – пакт Молотова-Ріббентропа.

Герман був по вуха в роботі, тому мало уваги приділяв сину та жінці.


1 вересня 1939 року - день вторгнення в Польщу. Отгеру уже 12.

Дар вирішив вже ідти в армію Вермахта, хоча мати була проти. Адже Отгер був зовсім юний- всього 12 років. Хоча по його знанням цього не скажеш. Та й зовнішнісь його після підготовки до армії зовсім змінилась. Той хто не знав його дав би йому 15 років не менше. 

Хоч на його юність його взяли в армію Вермахта , адже хто буди йти проти сина політичного, державного і військового діяча нацистської Німеччини, рейхсміністра авіації, рейхсмаршала Великонімецького рейху. Хоча Дару було всерівно на політичний титул батька.

Він хотів стати сам особистістью без чиєї-небудь допомоги, хотів добитись всього сам.

Він взяв сімейний альбом та особистий щоденник зі собою в армію.

                                                                *****№1

Ich laufe - я гуляю

wann Frühstück/Mittag/Abendessen? -коли сніданок / обід / вечеря?

Ich bin in der Schule- я в школу

Ich bin im Laden- я в магазин 

Mein Sohn wird ein Held Deutschlands sein- мій син стане героєм німеччини

Sohn- син

wird ein - стане

Held - герой

Deutschlands - Німеччина

                                                     *****№2

Фюрер- Фюрер (нім. Führer - букв. «Вождь, лідер, ватажок») - офіційний титул голови Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії (з 1921 року) і глави нацистської Німеччини (з 1934 року), а також складова частина звань і посад в СС (штурмбанфюрер, групенфюрер і ін.).

Художні романи-Роман - літературний жанр, частіше прозаїчний, що зародився в середні століття у романських народів як розповідь народною мовою і нині перетворився в найпоширеніший вид епічної літератури, який зображає життя людини з її хвилюючими пристрастями, боротьбою, соціальними протиріччями і прагненнями до ідеалу. Будучи розгорнутим розповіддю про життя і розвитку особистості головного героя (героїв) в кризовий, нестандартний період його життя, відрізняється від повісті обсягом, складністю змісту і більш широким захопленням описуваних явищ.

фентезі- Фентезі (англ. Fantasy - «фантазія») - жанр сучасного мистецтва, різновид фантастики. Фентезі грунтується на використанні міфологічних і казкових мотивів в сучасному вигляді. Жанр сформувався приблизно на початку XV століття. В середині XX століття найбільш значний вплив на формування сучасного вигляду класичного фентезі надали англійські письменники Джон Рональд Руел Толкін, автор роману «Володар кілець» і Клайв Стейплз Льюїс (Хроніки Нарнії).

фантастика- Фанта́стика (від дав.-гр. φανταστική — мистецтво уяви, фантазія) — жанр художніх творів, в якому за допомогою додавання вигаданих уявних елементів створюється світ, відмінний від сьогоденного, реального. Основною ознакою фантастики є наявність у творі фантастичного допущення — фактора, який невідомий або неможливий у реальному світі.

історичні- Історія літератури — це розділ літературознавства, який вивчає історичний розвиток письмових прозових і поетичних творів, які мають за мету розважання, просвіту чи настанови читачу, а також історичний розвиток літературних методів.

фізико-матиматичні- Це монографії, збірники наукових праць, підручники і задачники для студентів, розвиваюча література для просунутих школярів. ... 

інженерні- один із складів наукової літератури описуючий будування та опис строїнь та техніки.

                                                        ******№3

Герман Вільгельм Герінг- Герман Вільгельм Герінг (німецьке вимова Герінг [1]; ньому. Hermann Wilhelm Göring, німецький: [ɡøːʁɪŋ], 12 січня 1893 біля Розенхайма, Німецька імперія - 15 жовтень 1946 Нюрнберг, Американська зона окупації Німеччини) - політичний , державний і військовий діяч нацистської Німеччини, рейхсміністр авіації, рейхсмаршал Великонімецького рейху (19 червня 1940), обергрупенфюрер СА, почесний обергрупенфюрер СС, генерал піхоти і генерал земельної поліції.

Зіграв важливу роль в організації люфтваффе, військово-повітряних сил Німеччини, верховне командування якими Герінг здійснював практично весь період Другої світової войни в Європі (1939-1945).

Герінг був одним з найбільш впливових людей у ​​нацистській Німеччині, другим за впливом в націонал-соціалістичної партії після Гітлера , а згідно з декретом від 29 червня 1941 року офіційно був «наступником фюрера» .

23 квітня 1945 року по наказу Гітлера позбавлений всіх звань і посад і виключений з партії. Вироком Нюрнберзького трибуналу був визнаний одним з головних військових злочинців і засуджений до смертної кари через повішення, але напередодні страти покінчив життя самогубством.

                                                        *****№4

Угоду про ненапад – пакт Молотова-Ріббентропа -Угода про ненапад між Німеччиною та Радянським Союзом, або Пакт Молотова — Ріббентропа (нім. Deutsch-sowjetischer Nichtangriffspakt; рос. Договор о ненападении между Германией и Советским Союзом, Пакт Гітлера — Сталіна, Нацистсько — радянський пакт або Нацистсько — радянський союз — розрахована на 10 років міждержавна угода, датована 23 серпня 1939 року, підписана у Москві міністром закордонних справ Німеччини Йоахімом фон Ріббентропом та Головою Ради народних комісарів, народним комісаром закордонних справ СРСР В'ячеславом Молотовим у присутності члена Політбюро ЦК ВКП(б), секретаря ЦК ВКП(б), члена Виконавчого комітету Комінтерну Йосипа Сталіна та посла Німеччини Вернера фон дер Шуленбурга.

Угода спиралась на Берлінську угоду 1926 року, а з нею, і на Рапалльську угоду 1922 року.

Пакт гарантував нейтралітет Радянського Союзу в конфлікті Третього Рейху з Польщею та країнами Заходу, та надавав можливість захоплення колишніх територій Російської імперії, а також територій, що ніколи їй не належали.

Підписання угоди 23 серпня 1939 року було важливим тактичним епізодом, що розкривав стратегічні наміри сторін — керівництва Третього Рейху та Радянського Союзу. Таємним додатковим протоколом визначались сфери взаємних інтересів обох держав у Східній Європі та поділ Польщі між ними при очікуваному в ті дні нападі Німеччини на Польщу.

Договір, разом з іншими радянсько-німецькими угодами, втратив силу 22 червня 1941 року після нападу Німеччини на Радянський Союз. 1989 року З'їзд народних депутатів СРСР засудив додатковий секретний протокол договору, й визнав його нечинним від моменту підписання.

                                                  *****№5

1 вересня 1939 напад на Польшу- Польський похід Червоної армії (17 вересня - 5 жовтня 1939), в радянській історіографії визвольний похід РСЧА, в сучасній історіографії також радянське вторгнення в Польщу - військова операція Робітничо-селянської Червоної армії в східних областях Польської Республіки, підсумком якої стало їх приєднання до Української та білоруської РСР (як Західної України і Західної Білорусії відповідно) і до Литовської Республіки (частина Віленського краю). Тим самим здійснився фактичний (іноді званий «четвертим») розділ Польщі між СРСР та гітлерівською Німеччиною, який відповідав Секретному протоколу до Договору про ненапад між Німеччиною і СРСР.

Операція почалася через 16 днів після початку німецького вторгнення в Польщу і не супроводжувалася формальним оголошенням війни Польщі з боку СРСР - о 3:15 ранку 17 вересня 1939 року представником НКЗС СРСР польському послу в СРСР Вацлаву Гржибовської була зачитана і вручена нота, де введення радянських військ пояснювався необхідністю «захисту життя і майна населення Західної України і Західної Білорусії».

В операції брали участь з'єднання Київського і Білоруського військових округів, посилені частинами Калінінського і Московського військових округів. Вторгнення і подальша анексія що призвели до тяжких наслідків: масові арешти, Катинський розстріл, депортації народів, значне збільшення загальної чисельності населення, що підпадають під сталінські репресії.

                                                             *****№6

Німеччина має чотириступеневу систему освіти: початкова, двоступенева середня освіта та вища освіта. ... В Німеччині існують оцінки від «1» (відмінно/sehr gut, ausgezeichnet) до «6» (погано, незадовільно/mangelhaft), причому можливі проміжні оцінки типу 1,1; 2,5; 4,3 і так далі.

© Solo Frau,
книга «Дар Баб'як , або зрадник зрадників».
5 розділ "незвичайний нацист"
Коментарі