ДІМАСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ
@DIMASTIY_UKRAINIAN_
ДІМАСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ СПОРТСМЕН АРТИСТ ОПТИМІСТ
Блог Все
Цитаты
3
55
Мысли вслух
36
9 ЦІКАВИХ ФАКТІВ
Интересное
2
2
24
Книги Все
Стихи Все
ЗУПИНКА
Я маршрутку чекаю 40 хвилин, Та вже втомився стояти один, В уяві малюю гарну дівчинку, Яка теж прийшла на зупинку. Один одного ми звеселяємо, Тому явно про час забуваємо, Раптом маршрутка під'їжджає, І уявна красуня просто зникає. З тих пір я зовсім не сумую, Бо по житті файно мандрую, Чесно сьогодні щасливо живу, Та вірші під звуки гітари пишу.
3
0
152
МОЛИТВА ЗА МАМУ
Господи прошу тебе сильненько, Оберігай будь ласка мою неньку, Подаруй їй світлу жіночу долю. Бо мама завжди поруч зі мною. Дай мудрості та любові без меж, Позитиву, здоров'я і миру теж, Хай моя матуся буде щаслива, А ще лагідна, добра й вродлива. Дякую Боже за почуті прохання, Зате, що цінуєш наші старання, Від пізньої ночі до самого рання, Постійно блокуєш всі злодіяння.
3
0
149
ЧАРІВНА СІМ'Я
Є у світі одна чарівна пара, Яка руйнує всі негатвні хмари, Друзі кличуть їх Павло та Оля, Іх двох назавжди звела доля. Мужній, сильний хлопчина, Покохав мудру, файну дівчину, Кожна мить проведена разом, Дарує велике щастя їм обом. З'явився вже синок Михайлик, Він гарненький мов смайлик, Батьки дуже люблять дитинку, Та доглядають рідну кровинку.
3
0
217