Чорна дама кришталю
Я хотіла стати кришталем. А стала тінью чорноти.. Я хотіла бути доброю.. А стала тінью твоїх розмов.. Ти давав мені безліч шансів.. А я з них зробила один.. Ти давав мені ласку.. А я нищила очі ясні.. Я Чорна дама кришталю.. Смертна я.. Та невиліковний псих.. І хтось тільки скаже що це не так.. Я просто змушу мовчати у раз..
2024-02-21 17:43:26
5
2
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (2)
Мореас Фрост
Привіт, Роузі! Сердито написала, прямо гвіздками приторочила!.... Глянь третю строку, виправ третє слово.
Відповісти
2024-02-21 19:12:24
Подобається
Роузі Рей
@Мореас Фрост так..сердито..
Відповісти
2024-02-21 19:52:54
Подобається
Схожі вірші
Всі
Все й одразу
Ти завжди хотів все й одразу. Жага зрушити гори з місця, не торкаючись навіть каменя. Писав про світло в своїй душі, але від тебе ні променя. Тобі моря по коліно, це звісно, але ти навіть не увійшов у воду. Ти з тих, хто забув про природу слова. Раніше вірші — це була мова любові, а ти радієш кожній римі, бо знаєш, що вони випадкові. Повторюєш, як мантру що прагнеш визнання та безперечної слави. Не занадто великі бажання, навіть без крихти таланту? Ти можеш римувати, але в тебе не має душі: Твої очі порожні, як і твої вірші.
84
2
4734
Unbreakable heart
Behind your back people are talking Using words that cut you down to size You want to fight back It's building inside you Holding you up Taking you hostage It's worth fighting for They'll try to take your pride Try to take your soul They'll try to take all the control They'll look you in the eyes Fill you full of lies Believe me they're gonna try So when you're feeling crazy And things fall apart Listen to your head Remember who you are You're the one You're the unbreakable heart
49
1
15176