Tina Bin
@Viktoriia_K
Я - сила, Я - Красива,
Книги Всі
Вірші Всі
Люблю назавжди
Моя любов до тебе вічна, Як зірки на небі блакитнім. Вона горить в моєму серці, І не згасає до віків. Ти - моя доля, моя мрія, Моє кохання без межі. І хоч я не можу бути поруч завжди, Моя любов до тебе не згаса. Ти - моє кохання, моє життя, Моя радість і моя надія. І хоч я не можу бути з тобою, Ти завжди будеш зі мною. Тож вітер занесе мої слова, До тебе, моя любов, на віки вічні. І краще знатимеш завжди, Що моя любов до тебе вічна.
3
0
140
Не взаємне кохання
У світі душ і тіл, де незламний закон, Іноді буває кохання невзаємне. Два серця б'ються в різних ритмах, Й немає способу їх об'єднати в одне. Одне серце горить прагненням і надією, Інше забуте в своїх сумнівних та мріях. Так буває у житті, не завжди це справедливо, І туга засліплює очі, немає виходу із тьми. Та навіть тут є врятування, Там, де серце розірване, та крихке,. Можливо, коли-небудь, ця долоня знову знайде свою частину, І кохання цвістиме в їхніх душах, як найкращий сад.
3
0
172
Кохання
Зіроньки неба грають у твоїх очах, Ти - моє сонце, мій вогонь, моя земля. Твоя посмішка, як весінній ранок, Зігріває душу, навіть у холодну ніч. Твої слова - мелодія моя чарівна, Що лунає в серці, як солодка пісня. Твоя присутність мені завжди дарує радість, Я щаслива бути поруч із тобою в мить. Кохання наше, як цвіт весняний, Воно росте і квітне, й ніколи не згора. Ти - моє все, ти - мій єдиний в світі цьому, Моє кохання в тебе навіки у душі.
1
0
160