Владислав Анубисов
@artem_tyurin
Блог Всі
Потец раба божьего Сергея или икона святого Артемия.
Новини, Відгуки та рецензії
44
Мем про бутылку
Новини, Гумор
1
77
Редакция книги
Новини, Особисте
3
39
Книги Всі
Вірші Всі
На весь голос.
Серед літніх ночей поет бере в руки Зошит, ручка, замазка і свічку. Не помічаючи на погляди і чутки Він пальцями тримає кінчиків перу І крізь свою душу на папір ллє слова Рядок, вірш, поеми самі ллються рікою. У його папері іноді протікає чутка, Як тримав папір лівою, а писав правою рукою. Коли вечір настав, при Білому місяці Поет на стілець задом сідає І відчуває, що уява до мене На вороному коні шибко примчить. Весь вечір до дванадцятої ночі Пишить вірш І крізь те, що не вистачає сечі Зробить кесарів розтин. За вечір сидячи в стільці жопой штани натирає Зумів поему народити. Письменник на все встигає, Тому що він не повинен нити Під час читання не повинен в натурі Боязко читати, у штани сечею ссать, Бо в російській культурі Вони можуть її, гівном культуру обосрать. Але ми з вами знали, що такі письменники, Які зможуть наплести три тонни, Він у своїй натурі є членососатели, Гугняві мерзоти і сороколетние гандоны. Нехай поети і письменники крізь очей і вух Вислухати моє холеричний вірш І пущай дізнаються, що в зухвалій натурі моєї Вилікує ваші душі, як кесарів розтин. Пробачте, товариші поети і письменники, Що я вам сказав, коли ви не знали мене. Вітаю я з вами, творчості шукачі, З вами говорить Я — Анубісів Жуков Владислав Анатолійович, а я на ділі Тюрін Артем Сергєєв син, я людина така, Хоч я живу в непривітному тілі, Але живу я з ним, як батько рідний. Прошу вибачення, пані та панове Що я самовільно наніс вам перетин, Але незабаром, час настане тоді, Всі почують Мій вірш Мої рідні, товариш і обласні земляки. Нехай мій вірш вам здасться мерзенним І негативно скажуть про це трудовики Засобів масових інформацій, вважають зухвалим Але я буду за вірш своє Захищатиму словесним щитом, Не буде рабом твоїм, так воно не твоє Поки раю тебе білим мечем. І скажу я вам так, Мій вірш, стане кривдою для вас, Нехай порветься по швах мій пердак, Але він стане доступним для всіх рас. Я напишу вам його для всіх, Вірш сміливий і впевнений Крім титанів тих, Де їх гнів людиною наукою неміряне, Крім повій, чиновник, гомогеев, Лесбіянка, гомосексуалів, кримінальним черв'якам Всіх спільна група лиходіїв Чекає народний суд, сором і сором. І скажу я вам своє останнє слово; Письменник, не мутите воду, гнилі книгами! Поет, не кидайте у воду уява неміряна! А народу я скажу, ви своїми горбами Не гніть спину за варварів і лиходіїв, За тиранами не втрачайте своїх ніг, Рубати їм голови, групи лесбіянок і гнів. Мене і вас давно чекає поріг, Де ми відновимо державу втрачену, Закріпіть зла діячів в ланцюзі І не приховуючи натуру розгнівану Година тієї справедливої помсти. Гайда, товариш, у комунізм світлий, Яку побудуємо разом країну Впустимо до нас, Хоч ти чорний або білий. Створив у світі державу одну!
0
0
287
Молитва Ісіди. Благословення голуба.
Нехай моє перо вільне, Нехай Моє слово тепле, Нехай моє перо рідне Зробить справу мудроване. Перетворися на голуба швидкого, Віднеси лист хлопця плечистого До справ прекрасним В ім'я чоловіки славному. Принеси справах, Голуб сизий, Спритний і швидкий, До доброї Бастет, Коли палкою Сехмет Лист мій світлий. Вперед Голуб, за справу сміливе! Нехай Анубіс і Осіріс в дорогу благословить Від біди, від спокуси захистить! Нехай свою справу за зло не замутить, Голову кругом не закрутить. Нехай так воно і буде. Амінь. [Повна версія вірша до роману"рівновага . Перетин лиходійської глави"].
3
0
319
Молитва знахаря Анубіса від болю і страждань.
Жертва болю і страждань, Образ і поневірянь Ти з Анубісом поговори один на один. Хоч ти селянин, хоч дворянин Я зможу тобі вилікувати болі і страждання, Образа і поневіряння. Тільки одне запам'ятовуй ; Старих і дітей лайкою не лай, Священну їжу не кради, Ніс в чужі справи не Сунь. Зробиш добру справу - в рай потрапиш, Зробиш гріх-в пеклі згниєш. Хай буде так! Амінь.
1
0
361