PRO
Veil
@elessar
#stopwarinukraine Strength before weakness.
Блог Всі
My dark side
Новини, Думки вголос, Особисте
8
4
313
Помріємо?
Цікаве, Думки вголос, Особисте
8
4
395
Відкрита дискусія. Проблеми особистості в сучасних реаліях
Новини, Цікаве, Думки вголос
10
15
415
Книги Всі
Вірші Всі
Хочеться/квіти
Хочеться іноді стерти себе із усіх площин. З цифрової, громадської, й навіть – із власної пам'яті. Шепочу собі слабо: "протримаюсь ще кілька зим", Щоб думки були наполегливо чимось зайняті. Хочеться іноді з криком скаженим іти у бій. Проти світу та рамок, безглуздо прописаних людством. Жадібно проголосити, що ти – живий. І нескорено демонструвати своє безумство. Хочеться іноді жити. Хоч кілька надійних хвилин. Дихати. Бути. Для себе. Вірно і палко. Любити. Нарешті позбутись перед собою усіх провин. І в серці посіяти спокою сонячні квіти.
8
2
57
Emotional storm
І в ребрах моїх ув'язнені хижі звірі, що рвуться шалено зсередини щохвилини, – Голодні, скажені, розлючені чорні тіні, Вночі розривають замучене відчаєм "я". Захоплено все: і думки і знесилене тіло, Зсередини кігті свій шлях роздирають крізь шкіру: Нестерпно їм жити у клітці – не знають міри. Вони, божевільні, бажають звільнити біль. Затьмарений погляд, бездумні блукаючі очі. Вони не шукають рятунку, а серце нічого не хоче. Все важче стає виживати, гіркіше кожної ночі. І я би здалась, якби досі іще не здалась.
10
3
71
Малюй собі
Малюй собі море. Малюй собі небо. Малюй те життя, яке тобі треба. Виказуй весь біль палкими словами. Вплітай його в вірші червоним, як шрами. Червоні чорнила вирують у венах, А пальці стискають сапфіровий пензлик: Пульсують на кінчику небо та море. Я й досі одною людиною хвора.
14
2
93