Зачем прощать
Как тяжело жить на етой земле С этими гнилымы  людьми Которые топтаю тебя И просто тупо забывают И для кого жить? Для самой себе? Та зачем так жить Лучше исчезнуть Душа у меня хорошая Пойдёт поплачит И забудется Добрая душенька Но зачем прощать? Если всё повторится И опят плачи страдания Лучше исчезнуть
2018-09-04 09:41:37
1
0
Схожі вірші
Всі
Сумую без тебе
Сумую без тебе, кохана Так важко на серці мені. Приходь ти до мене жадана, Щоночі. Хоча б уві сні. Загляну в кохані я очі, Не йди, прошепчу. Я люблю. Та довгі безсоннії ночі, Вбивають вже душу мою. Прошу я, відкрий моє серце, Ти подихом ніжним своїм. Відчиню заховані дверці, Закриті на сотні замків.
53
39
2417
Пиріг із медом (UA)
Крокуй до раю, крокуй до мене. Гаряча кава, пиріг із медом. Або якщо забажаєш — ромашковий чай. Приходь до мене. Будь ласка. Приїжджай. Крокуй до двері, а я у чашку відріжу лимона ломтик. На столі — пиріг із медом, а мені найсолодший твій дотик.
79
19
3553