PRO
baofan
@marco_richter
Сенс життя людини — кинути виклик стражданням світу і вийти звідти переможцем
Блог Всі
коротко про сьогодні
Новини, Цікаве, Особисте
6
7
299
.
Новини, Цікаве, Особисте
7
14
220
ілюзія сірого світу
Новини, Цікаве, Особисте
8
21
207
Книги Всі
Вірші Всі
Сльози переможців
Під музику і крики радості ідуть колони,    Переможці виглядають так немов з полону.  Наші воїни, борці Господні, леви Сходу.  Зламані, але незламні, гільзи від патронів,   Що залишились від того, що диявол вкоїв   Ряд заплаканих очей, рукостискань, Вже більше не стріляють, "Азов сталь" І кіборги 2.0 , їм вічна дань, медаль  Орли глибоких знань, думок, переконань,  На землю вільну, українську падає сльоза, Була спочатку в небі сіра і страшна гроза,  «Спасибі», плач, поразка справедлива зла, Радіють і солдати, бо нема причин іти назад,  Та вже піднялись квіти і пташки – прийшла весна  В країні щастя, всі пускають феєрверки,  І солдати чують крики, ще не радості а смерті  Рани на тілах своїх, чужих тіла роздерті, стерті,  Саме так як назви ЛНР і ДНР, Русня, «спасибі», правда гарний БТР, Розламаний хоча, як сни й бажання про СССР, Не варто навіть жити вам, бо дух помер, Отримали ви здачу швидко, сильно, Від героїв наших. Зграя, "Сігма".     Де, скажіть, тепер отой на «П » козел? Нам ваш фінал дорожчий, ніж один на всіх ПТСР Радіти згодом припиняєш ти, побачивши обличчя,  Тих, хто в розпачі своєму ледь торкається узбіччя,  У рядах немає чоловіка, плаче голосно дружина,  Мати із платком в руках не бачить молодого сина Дивишся в солдатські очі, і питаєш, чи потрібні тут слова?  Окрім хорошого іще принесла нам війна. Ще скільки крові вам потрібно, аби усвідомити сповна? Що Україна більш ніж назва. Дух і боротьба вона. Бо мріям нашим не завадить ні журба, ані стрільба. Народ наш сильний, незалежний, ми – товста стіна. І кожен має синьо-жовті крила, кожен свій на Вольній, і хоробрій. Пам’ятайте, що у вірі сила, най кричать «ГРІЗЬБА» Незламних українців вже веде своя судьба. Слава Україні. Амінь. ___________________________ П.С. Кращий вірш на конкурсі ( Набагато кращий за інші )
15
8
102
Да Вінчі
Пав ще один герой і разом з ним сльоза господня У рядах спартанців був ти вчора і залишився сьогодні. Лідер зграї мужньо прийняв свій фінал, Але вовки від того стали тільки більш голодні. Хижий звір Акела, смерть твоє ім'я минає, Бо від альф таких вона сама не може встояти, тікає. Знає най рашистське непотрібне м'ясо, Командир востаннє передав: у Бахмуті таким пощад немає. З неба буде помагати український вовк Да Вінчі. Хоч серця за тебе плачуть сильно і трагічно, Глибоко в душі палає наша щира гордість. Бо такі як ти, герої, в пам'яті зостануться навічно.
12
5
203
Пункт призначення
Поїзд робить оголошення в метро, Людей вагони колонами подвоє їдуть.  Червоним прапорцем махають їм щури, І ліхтарики жовті заходять всередину.  Голос дверей лунає голосно зверху: "Обережно, кондуктор зачиняється. Попередня станція - Майдан Незалежності, Previous station - Maidan Nezalezhnosty". По приїзді всі виходять у тунель і йдуть Десь там видніється шматочок світла в темноті.  Ліхтарики й щури радісно стрибають по сходах, Проходять обережно через непрацюючі турнікети, Прямісінько до тяжких дверей, на яких написано: "Виходу немає"...
12
0
62