Регіна Касі
@regina_kasi
Обожнюю фільми,здебільшого фантастику та жахи. Музика-мій сенс життя. Пишу-для задоволеня
Блог Всі
Всеаглейська декларація
Думки вголос, Особисте, Цікаве
5
22
От це так! Деякі з них я вже бачила і інші планую подивитися
Думки вголос, Новини, Цікаве
8
2
145
Мій новий віршик
Новини, Потрібна допомога, Цікаве
7
199
Книги Всі
Вірші Всі
Ти козачка-я козак
Ти козачка-я козак, Ми з тобою рідня, Подивися:от це з рушницею то є я. Росте цією весною буйно трава, А ми з тобою на війну йдемо, Чи ми те що шукаємо знайдемо, Але точно знаю-шлях не легкий пройдемо. Ти козачка - я козак, Ми з тобою рідня, Нехай в світі відбувається фігня, А ми разом проти всіх, На зло всім лунає з уст сміх. Прилинь пригорни наче востаннє, То може ще поживемо та ніхто не знає, Нас лише любов в сіті цьому тримає. Ми боремося за країну нашу, Поклич сусідку Наташу, Ми разом вип’ємо за довгі літа, Ворога покладе дужа рука твоя.
6
0
52
Потік вільних думок
Я віднайшла свій спокій у вирі думок, Не мучить більше ржавий заскок, То таки мій тотем рятує від безсилля, Сміливе бажання і трішки вміння. Потік вільних думок мене веде, Нехай той чарівник доленосний мене знайде І помістить в казку й все розкаже, Мій біль та смуток тоніком примаже. Де ти і де я й куди все несе, Чи батько нас вдома прийме, Чи мати паляничок напече, А дорога нас все веде і веде. А чи так все легко й просто як здається, Чи може розгадувати загадки доведеться, До щастя лише один крок ступити, Але йому не вдається мене полонити.
5
0
57
Елегія без просвітку
В темряві народилася нізвідки, Ох паршивий світ де править сатана, Потім повертаємося в чорну пустоту, А де ж сенс в житті бідняка. Ми живемо трудимось і плачем І хворіємо в придачу, А просвітка як не було так і нема. Із року в рік несемо хрест, Незнаючи що буде далі, Адже одинокими народжуємось і з нічим помираємо І будемо передані забуттю став ніким. Нас не люблять в реалі лиш бачать можливості, Використавши все добре в нас до кінця, Чи є взагалі духовний зв'язок от в чім питання, А шлюхи і педики користуються популярністю. Жила в обмані але більше ні Й істина зробила вільною, Більше ради щастя ніхто непотрібний, Адже люди лише проблеми створюють, Порядок порушуючи і гармонію дому.
13
16
157