Mary Anywhere
@tamdedobre
Не могу не писать.
Вірші Всі
Чому ми не зустрілись раніше?
Скільки невипитої кави у Brooklyn park Прогулянок під дощем Netflix and pizza Поцілунки замість “how are you”? Запах spicy pumpkin Перший сезон “Друзів” не пам‘ятати як познайомились Триматись за руки в супермаркеті Закохатись в ямочки на щоках Говорити без слів Без сліз (не вийде?) прощатись під “I like me better when I’m with you” Де ти був раніше? І де я була?...
2
0
326
here&now
Забери мене в гори, або просто на море А можна в Варшаву, в Крим чи на Мальту! До нашого дому мене забери, І карту на стелі мені покажи Звари мені чаю карпатського з медом Читай мені зранку Шекспіра сонети Малюй мені нОві в блокнотах маршрути Балійські пригоди готовий почути? ;) Спати в палатці, їсти кебаби, Жити "сьогодні", медитуваТИ Фоткати радість, бо "завтра" не буде На що ти чекаєш, мій любий?
3
0
328
wishes
Хочу тебе на сніданок замість кави круасанів. Жити в твоїй голові, не на Балі. Читати думки, а не Муракамі падати в обійми, не на граблі. Хочу їсти щастя з однієї ложки синхронно дихати мовчати сміятись до сліз і one way ticket в твоє серце. Невже не може хоч раз бути по-моєму?
3
0
317