Anastasiia S
@Desperate_feme
Вірші Всі
Two-timer
Мій любий, мій коханий зрадник, Я не тримаю більше, можеш зараз йти, Мої обійми вчора ти відчув в останнє, Сьогодні зачинила двері в своє серце назавжди. Радій - ти вільний і біжи до неї, Скажи, що любиш як ніколи не любив, Що обіймаючи мене, в думках вона стояла поряд, Що від жадоби майже розсуд загубив. Мій любий зрадник, я бажаю щастя, І задоволення нехай підтримують твій стан Ти зруйнував моє життя, але я вдячна, Що мій судний для тебе день настав.
1
0
80
Fidelity
Поділися зі мной своїм місцем, Ти знаєш, багато не треба, Мені б відчути серцем, Що тримаєш мене коло себе. Поділися зі мною думками, Розкажи мені, що відчуваєш, І навіть якщо мене ранить, То знай, що і це я прощаю. Приховай від мене коханку І скажи, що дружина найкраща, Видали спогади з нею, бо дорога та є пропаща. Повертайся і знай, що кохаю Без умов, засуджень і суму. Ти житимеш вічно у серці, Без сподівань, що забуду.
2
0
102
Parallel universe
Якщо для мене завтра не настане, Я проживу своє сьогодні за майбутнє, Прощуся з тими, хто залишив рани, І за образивших мене, я помолюся. Прийму як подарунок зустріч з небом, Щоб вже нарешті віднайти тебе, В тобі мій спокій і моя потреба, Без тебе майже втратила себе. Для когось завтра точно не настане, Хтось є готовим до шляху, хтось ні, Хтось ще сьогодні наперед будує плани, Ще сподіваючись - реалізуються вони. Коли для тебе завтра не настало, І поділили нас безжалісно світи, Для мене воно теж байдужим стало, Було б потрібним, якби в ньому був і ти.
2
0
93