she world @Girly_M
Just a small beautiful butterfly Good for the eyes and hard to handle So colourful and bright Full of life Rises every day with hope in the eyes And everywhere it passes leaves smiles But needs a little extra care and love A beautiful butterfly with different shapes and shades Needs sunshine,freedom and a little flower To make it happy again A small beautiful butterfly In a despicable world that is delight in the beauty of the butterfly but rarely admits all the changes it has been through to achieve that beauty
2020-12-01 12:28:41
5
2
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (2)
Feyrouz Saiid
My favorite 😍😍
Відповісти
2020-12-01 12:30:54
Подобається
Girly M
@Feyrouz Saiid Thank you 😇
Відповісти
2020-12-01 12:32:49
Подобається
Схожі вірші
Всі
Не скажу "люблю"
Знаєш, складно Тебе любити й не сказати. Тебе кохати і збрехати, Що зовсім іншого люблю, І що до тебе не прийду. Знаєш, той "інший" мене теплом своїм зігріє. Зачарує і поцілує, А ти сиди там далі сам, І йди назустріч виючим вітрам. Тобі вже більше не скажу своє я болісне "люблю"... А просто відпущу і почуття у собі похороню.
74
14
6189
Приходи (RU-UA)
Черничные пироги, молоко с мёдом. Приходи. Почитаю тебе стихи и раны замажу йодом. Буду исцелять поэтапно все твои трещинки и порезы, даже в твоё заледеневшее сердце, поверь мне, — смело полезу. Повір! Залізу без страху. Без жалю, не боячись. Бо наше розпалене вогнище змушує бути хоч чимось. І тільки не хвилюйся — ми не розчинимось. Ні одне у одному, ні у часі. Мы снова столкнёмся, неспособные противостоять этой связи. Истощенные, но в друг друге, нашедшие дом. Якщо не перше життя, то і не перший том. Не перший різновид мов у моїх віршах. Не найдёшь меня в жизни? Отыщешь во снах. За той дверью, где я нам в пирог добавляю чернику. Приходи. Мне одной без тебя здесь ужасно дико.
42
3
1821