PRO
Юлія Богута
@chornylna
#stopwarinukraine
Блог Всі
Подарунок від відьми або магічний чих
Новини, Цікаве
12
4
268
Арти
Новини
4
86
Флешмоб я — технарь
Новини, Думки вголос, Особисте
12
24
218
Книги Всі
Вірші Всі
Broken stars | Song | & Domina Mortem
We are all alone. And silence embraces our hearts that have become, like stone. I hope that one day they will find their final home, in world. I hope that one day they will find peace in their souls. And will not feel sadness, among the stars that someone broke. The sky is dark. And sometimes it seems, that there is no way out of life. Our life. When mind is in ruins, and only words are drawn hearts. Black hearts. Our hope is written in silver that glows in the space in the dark I pray that one day it will heal broken stars. Please heal our hearts. Please light our stars. This world is too cold in these nights. Please heal our minds. Please take our hands. This world is too lonely when you are at the end. Please heal our hearts. Please wrote the lines. Sometimes people are nothing but broken stars. Слухати версію чистого вокалу: https://drive.google.com/file/d/1pKsj3vqA1P-D2pH6UfKwNQeb79vm8rfS/view?usp=drivesdk Слухати версію з шумним беком: https://drive.google.com/file/d/1pRzTvjskQdpX2gwAiWJwWcjza_VJ3g8n/view?usp=drivesdk Слухати інструменталку Domina Mortem: https://drive.google.com/file/d/1paUiAu12Rn74xRfNW1IprDKDiBSfSb_k/view?usp=drivesdk
5
0
103
11.11
Одинадцятий місяць, одинадцятий день — надто пізно для сонця і рано для свята, Але люди чомусь ще співають пісень, Хоча лиця бліді, як пергамент зім'яті. Я дивлюсь у їх очі та бачу життя, моє місто від радості знов оживає, Хоча й знає, що досі кипить війна, та немає цьому ні початку, ні краю. Але в серці так тепло, так мирно, й хто зна? Відчуття, що бої в мить скінчилися, правда. Мені хочеться свята, обійм, кавуна, і здається, що з містом вернули карту. Я стою десь у центрі Європи, дивлюсь, як звільнили Херсон, що на Сході країни. Мені дійсно здається, що це просто сон, і він досі палає, як вся Україна. Але ні, це не сон, і він знову на волі. Тисячі кавунів та ще більше подяк. Було б добре, усім нам жити на волі, й повернути кордони до зимніх свят.
21
3
158
Ні криків, ні стогону
...Лу. Лу. Лу. Я сьогодні дивилась в екран телефону, Як в новинах крутили жахи наяву. Я не чула ні криків, ні тихого стогону, Тільки бачила скоч та чиюсь голову. Я ковтала думки і не вірила знятому, Хоча й знала, що наше життя не монтаж. А кувалда неслася над черепом клятвою, Поки хтось цим розводив ажіотаж. Я не чула ні криків, ні тихого стогону, Але щось обірвалося поміж грудей. Ти права була, Лу. Нас створив клятий Оруел, Убиваючи нас і майбутнє дітей. Правда стала брудною, розбита кувалдою. На десятки кривавих шматочків кісток. Тільки ми ще стараємось бути правдою, І нести в своїх душах мирне та рок. Я не чула ні криків, ні тихого стогону, Я ненавиджу страти. Я тишу люблю. Та чомусь все частіше зриваюсь на сторону, Тих пісень, де я гучно про біль кричу. Лу. Лу. Лу.
10
2
73