PRO
Анастасія Гордієнко
@GordienkoAnastasiya
Книги Всі
Вірші Всі
Я розлюблю тебе минулим літом...
Я розлюблю тебе минулим літом, А восени вже залишково. Коли ми піднесені теплим вітром, Коли розумієм, що все безповоротно. Я більше не отримаю від тебе квітів, А ти вже не зайдеш в ту кав'ярню. Я більше не почую той ангельський приспів, А ти вже не покличеш на ту гарну поляну. Вже не буде ні танців на кухні, Ні дитячого сміху поруч. Не будемо ми знову для іншого вільні Та не почуємо тієї арфи гомін.
4
0
155
Моє життя зупинилось о п'ятій ранку...
Моє життя зупинилось о п'ятій ранку, А точніше о четвертій п'ятдесят сім. Коли мене мати будила зі словами: -Доню, вставай, там всюди дим. Моє життя зупинилось ще раз, Коли почула від ракети гул. Мені перекрили кисень, Поки з-під нігтів вичищала бруд. Моє життя зупинилось ще раз, Коли з окопу діставала своїх. Мені перекрили кисень, Поки живими не відкопала їх. Моє життя зупинилось ще раз, Коли з сім'єю втратила зв'язок. Мені перекрили кисень, Поки не почула, що там все ок. Моє життя зупинилось навіки, Поки в країні йде війна. Мені перекриватиме кисень, Допоки не прийде мирна весна.
4
2
129
Кохана
Ти готував мені каву в ліжко, І приносив смачні круасани. Я цілувала тебе ніжно, І називала коханий. Прийшла війна І ти пішов захищати країну. Я зосталась одна, Плекаючи далі надію. Поки ти цілував іншу, Я тебе тут чекала. Поки я нервувала, Ти її кликав кохана. Розповідав нові казки мені Про те яке сильне кохання. Я обіймала тебе міцно, Не знаючи про нову коханку.
3
0
86