Оленка Ридчук
@Helena_Violin
Книги Все
Стихи Все
В любовь не верю
Любовь стучалась в двери, А я не открывала. Ведь я её не знала, Я ей не доверяла. И правда существуют Искренние чувства? Не дам я вам ответа- Любовь ведь как искусство! Она как вдохновение, Ко мне не приходила. Любовь - это загадка И я её забыла. И правда не хочу я её познать. Она, как дьявол сущей Хочет сердца забрать. Но я ей не поддамся, Она, ведь просто страсть, Она, одна емоция И душу не продаст. Но я в любовь не верю, Не верю я в безумие. Когда-то не согрела Мои замёрзли руки.
5
0
292
Гумореска
Я хорошая дитина, Але щось пішло не так. Моя друга половина Трохи в дідуся вдалась. Він у мене дуже добрий І розумний ,не пияк. Просто інколи він любить Продигустувать коньяк. Все тільки починається Бабуся злиться, кричить І горілка відкривається. Я хорошая дитина, Але щось пішло не так. Нахуярюсь як скотина Все забуду ,я дурак, Але цю шкідливу звичку Легко виправити в мить. Треба в руки себе взяти Але мені не кортить!
3
0
227
Місяць
Я закохалася в місяць, Він так дивився на мене. Я бачила в ньому сонце, Він знав усі мої мрії. Я йшла довго назустріч Та не було проміння. Обернувшись спиною Втрачена вся надія. Я довго дивилась на місяць. Він кликав мене за собою І я на секунду згадала Всі ночі забуті з тобою. Який же він був гарний, Лоскотав сяйвом воду. Йому шелестіли дерева Такого не бачила зроду. Я закохалася в місяць, В небо його безкрає. Він мільйон років мовчав, А я почула , що він співає. 12.10.18 H. Violin
3
1
312