Вірші Всі
Війна
І до нас прийшла війна, горя й смутку принесла вона, хлопців наших вона забрала, стільки бід вона нам принесла! Скільки крові ще пролиєш ти? Скільки душ невинних забареш ще ти? Ну не рви, не рви ти серця вже батькам Ну залиш ти щастя трішки нам. Дай калині знову зацвісти Й відродити волю на віки.
4
0
297
Вірш для мами
Ночі не доспала, мене доглядала Крихітку маленьку на ноги піднімала Зранку і до ночі зі мною ти була, в перший клас за ручку зі мною ти пішла. Весело з тобою дні я проводила Гралася, сміялася, уроки разом вчили. Мамо! Ти для мене ясніше сонця світиш, в темну - сіру ніч, ти путь мені освітиш, у моєму серці для тебе повно місця Заради тебе, мамо! Я зроблю все на світі.
2
0
217
Ох життя моє...
Ох життя моє ти зовсім не яскраве не барвисте , не виселе й не багряне, ти у мене як в тумані -тьмяне, не даєш розгледіти де світло сяє. Ох життя моє  не кидай мене в пащу, у холодну темну в забутті пропавшій, не давай голодній лютті розірвати мою душу скамянілу поховати. Оглянись поглянь у моє серце яке б'ється болісно десь там - далеко. Воно кличе так тихесенько тебе, щоб віддчуло ти не вмерло воно ще! Ще залишилась малесенька надія, що не зірвиться з кайдан лиха подія, не змете з дороги цей останній шанс, вибратися у світ окрас. Де тепло зігріє моє серце і заглане у порожню мою душу скамянілу, холодом окуту і надовго в пащі пазабуту. Воно скине з мене ці важкі кайдани, і спасе мене від лютті і омани розжене воно увесь густий туман й поведе мене за вітром в теплий край. Де не має болю, страху й темноти. Де вирує тільки не поборна віра, що у світі ще живе надія.
4
0
189