Кіра Орловська
@Kira555
''Поглинаючи'' книги, я насичую своє життя.
Блог Всі
Сварка!!! Причина?!
Думки вголос, Потрібна допомога, Особисте
5
58
Початок сварок
Думки вголос, Потрібна допомога, Особисте
6
2
52
Скандали між подружжям
Думки вголос, Потрібна допомога, Особисте
3
60
Вірші Всі
Де правда?
Вийшли з моди всі людські чесноти, У всьому бачим підступи й обмани, Заплутався, вже сам не знаєш хто ти, І тільки душу рвуть підступні рани. Де правда в цьому світі ділась? Чи хтось її тепер шукає! Кожному в тіло лиш злоба в'їлась, А доброти вже в нім немає!
4
0
398
Може щось змінити?
Прокинувся. Вмився. Поснідав. Авто. Робота. Пообідав. Робота. Авто. Повечеряв вже вдома. Поцілував дружину. Зморила втома. Завтра те саме, одвічна рутина: Робота, дім, дружина і дитина. В ходінні по колу, потроху старієш, Жити по іншому просто не вмієш? Змінюй усе, для чого ці жертви, Не варто так жити, а потім померти. Живеш лише раз, а світу не бачиш, Собі цього в старості ти не пробачиш. Радій життю - поїдь на море, Замов тур - піднімись на гору. Зроби хоч щось, чого не робив, Щоб з кола вирватись зумів!!! Тут кожен хай подумає за себе: Чи живе так як хоче? Так як треба? Може вже час щось змінити!? Не варто за течією рутини пливти!!!
8
0
205
Погляд ображеної
Ти бачив погляд жінки, що образив? Не знаю як тебе, але мене він вразив. Ти бачив стільки болю і відрази? Ой, як же сильно погляд вразив!!! Як міг безсовісно вчинити? І ніжну жінку так сильно розізлити? Тепер її очі - це зброя з прицілом! Тепер тобі точно не бути вже цілим! Зітре тебе в порох, не лишить і сліду, Зробить це гордо, не подавши і виду.
8
0
272