Ко Ма
@Ko_Ma
Тони в рядках, мов у безодні. Тони тепер, тони сьогодні.... (KoMa)
Блог Всі
Про що шумлять дерева?
Новини, Відгуки та рецензії, Питання
54
Лист до читача
Новини, Думки вголос, Особисте
1
66
Книги Всі
Вірші Всі
k.m.
Чекаю тебе, жадаю зізнання. Гірке чи солодке це буде кохання? Терпке мов вино чи сповнене солі? А серце? Воно тоді буде на волі? Мовчу свою тишу, безшумно зітхаю. Ти знаєш що далі? А я уявляю. Гірке чи солодке? Ні, слізне - солоне. Прокинусь у світі для мене чужому. Хоч розум мандрує, а серце вже знає, Кохання солодким нечасто буває. Чекаю тебе, жадаю зізнання...
7
0
376
k.m.
Озирнись! Світ прекрасний навколо тебе, Він танцює тут просто неба. В нього є усі фарби і пензлі, Обери свій відтінок - їх тут безліч. Озирнись! Тут співа відчайдушно природа Одну з тисячі ніжних мелодій. Лиш примруживши очі почуєш, Її дотик до серця відчуєш. Озирнись! Схаменися, людино! Бо життя... Воно й так швидкоплинне. Зупинись, уклонися природі. Бо її ти частинка, добродій.
4
0
332
k.m.
Відтоді, як волосся кольору пшениці, Торкнулося зненацька моїх рук, На моїм серці все виспівують кувиці І не літає над життям зрадливий крук. У моїх грудях стріли Купідона, І лиш прошу я - ти їх не виймай. Для мене ти і сонце і мадонна, Небосхил світу - мій особистий рай. І пізнаю тебе не лише у розмові, А і тоді, як здалеку дивлюсь. Це вже кохання - наші душі голі. Струм б'є крізь тіло, лиш як мізинцем доторкнусь. І все чекаю, як омріяне "кохаю" Повітря в моїх вухах сколихне, Бо я хворію вже давно, і кожен про це знає, І вірус цей так просто не мине. Ти еліксир мій, дорогий антибіотик І ліки криються у візерунках твоїх рук. Але ти ще і сильнодіючий наркотик, Адреналін, прискорюючий серця стук!
5
0
335