@Lincevskaia_16_17
Вірші Всі
Ти повернув мені життя,
Ти повернув мені надію, Тебе,я думаю,люблю, Про тебе я постійно мрію. Ти став для мене сонечком моїм, Яке дарує щастя,зігріває, Мене чаруєш поглядом своїм І дякувати небу,що ти у мене є.
1
0
595
❤2
Лише у цьому світі Лише у цьому місті Я тану в повені людей Собі знайти не можу місця. Вночі і вдень, вночі і вдень. Все про одне моє кохання. Прийшла любов моя нежданна, Котра лише з життям мине. Не знаю: щастя це чи горе, Бо серце з серцем в нас говорить. Прости як зможеш ти мене. Бо перед тобою є вина. А любов у нас одна. Коли далеко ти від мене, То іншим бачиться добро, Щоб не було, а я люблю тебе Такого як зустріла... І не боюсь,якщо навіки нам судилось У таку пору й час зійтись. Коли великий час і відстань Між нами стали пролягать. Чим більше разом - більше ревную. Хоч і немає ніби - то причин Допоможи,якщо мене ти чуєш Скажи мені тих кілька слів Бо з болем цим не справлюсь я. Життя не раз мене учило Любов і ревнощі труїли Та ще й тепер у глибині душі Мені ніяк не зрозуміло За що це все одній мені.
3
0
584
Навіщо?
Навіщо тобі питати, Люблю я тебе чи ні, Навіщо тобі чути Думки мої уві сні? Навіщо тобі весною Вслухатись у шепіт трав, Навіщо це все,навіщо, Коли ти зрадив мене? Як тяжко було це чути, Як тяжко повірити в це, Як тяжко було забути, Як тяжко мені ще буде... В сльозах, затриманих з болем І раною у душі, Я все ж залишусь з тобою, Але лише уві сні...
2
3
532