ПЕРЕД УЧАСТЮ
ПРАВИЛА ТА ВИМОГИ
ВІДБІР УЧАСНИКІВ
I ЕТАП
КЕРОЛ | ІМІТАЦІЯ
ЯНА ЯНКО | СВЯТИЙ
НІККА ВЕЙН | БОГ НАДАРЕ - ДРАКОН ЖИТТЯ
ІРИНА ВЕЛИКА | НЕКСУМ. ВСЕТРИМАЮЧИЙ ЗВ'ЯЗОК
АНДРІЙ ХИМЕРНИЙ | КАЗКА ПРО ДІВУ ІННАРУ
РЕЗУЛЬТАТИ
II ЕТАП
ЯНА ЯНКО | ПОКАРАННЯ СВЯТОГО
ІРИНА ВЕЛИКА | НЕКСУМ І ЛЮДИ
НІККА ВЕЙН | ГНІВ БОГА НАДАРЕ
АНДРІЙ ХИМЕРНИЙ | ЛЕГЕНДА ПРО КНЯЗЯ, ЩО МАВ ТІЛЬКИ ОДНУ МРІЮ
ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ
ЯНА ЯНКО | ПОКАРАННЯ СВЯТОГО

На самому початку усього, коли ще не було нічого, окрім безмежної чорної пустоти, явився Святий, спроектований ідеалізмом самого витворення світла. Його поява ознаменувала початок нового світу, де він сам став творцем та початком існування усього навколо. З його рук вибухнула незрівнянна могутність та сила, яка створила інших богів та осяяла цей світ прекрасним сяйвом.

Люди вірили в Святого, розглядаючи його як носія добра та праведності, і віддавали йому шану у храмах, де вогні святилища віддзеркалювали його надзвичайну сутність. Численні обряди та релігійні об'єкти були присвячені його імені, створюючи живий зв'язок між ним і його послідовниками, що сповідували віру в цей величний творецький час.

Святий створив величезний всесвіт з найчистіших почуттів милосердя та найглибшої любові, наділяючи кожного створіння часткою своєї благодаті. Він стежив за світом, наче старий батько, готовий подарувати тепло і спокій кожному, хто шукав його присутності.

Проте, незважаючи на свою безмежну доброту, Святий встановив троє заповідей, які він молив своїх створінь дотримуватися:

1. Не брешіть, оскільки правда є як світло для душі, яке веде нас до істинної мудрості. Правдивість - це промені, які освітлюють наші серця та роблять наше життя більш світлим і значущим.

2. Не вбивайте жодного істоти, оскільки кожне життя є найбільшим даром. Ми маємо шанувати і берегти цей дар, давати можливість кожній істоті цвісти і рости в світлі та гармонії.

3. Не зраджуйте тим, хто діяв доброзичливо до вас, бо доброта має циркулювати взаємно. Віддайте доброту, що вам була подарована, і несіть її в собі, створюючи коло благодаті, яке обігріває серця і дарує нам всім надію на краще майбутнє.

Одного драматичного дня, коли світ чомусь вирішив порушити другу святу заповідь, яка наголошувала: "Не вбивай нікого". Святий переживав величезне випробування всередині себе. Цей момент став кінцевою точкою напруги в його вірі в людство, яка повільно рвалася як нитка.

Ця заповідь була його серцем, його вченням, яке проповідувало непорушну повагу до життя кожної істоти яка проживала в цьому світі. Але тепер, коли вона була порушена, гармонія навколо була змінена і летючі тіні сумніву затягнули небо чорною хмарою.

Святий стояв перед складними питаннями: чи може людство виправити свої помилки? Чи може віра в добро і відновлення гармонії пережити цей випробування? Його віра була на межі, і ця подія покликала на обговорення важливий питання про сутність душі та її здатність до виправлення помилок.

Але люди продовжували нещадно вбивати один одного на війні, а також в повсякденному житті, прагнучи до влади над іншими, і це спричинило невимовного багато болю і страждання. Їхні дії руйнували не тільки життя інших, але і сам цей світ. Гармонія була порушена, і світ став місцем, де правила беззаконня та насильства.

Страждання та біль стали незгасаючими грозами, які міняли тіні над краєвидом світу. Віра в благодать і любов, колись сяяні прапорцями моральних цінностей, була тепер заплутана серед кущів сумнівів. Люди віддалилися від коренів своєї душі, гублячись у безмежному хаосі, де доброзичливість і гуманність здаються надто втраченими. Земля була вкрита плямами, що виникли від порушення заповідей, і таємниця відновлення гармонії залишається нерозгаданою.

Так, ця безжальна війна і щоденне насильство створили велику чорну тінь над людством. Світ був переповнений болем і гіркотою, а гармонія природи відступала перед війною та знищенням. Страждання та біль стали невід'ємною частиною життя, і віра в благодать та любов була майже загублена.

Святий глибоко сумував через порушення другої заповіді, яка оберігала життя, як люди віддаляються від його прокладеного шляху. Замість того, щоб допомагати один одному та дотримуватися моральних принципів, вони потонули в незаконності та без моральності, де правила та закони втратили своє значення, і це стало випробуванням не лише для них, але і для самого Святого.

Святий спостерігав за цими подіями з жалем у серці та розчаруванням, бачачи, як люди, що колись оточувалися його благодаттю, забули про моральні цінності. Він відчував, що його доброзичливість була на межі, і найчистіші почуття змінювалися хаосом та насиллям.

Ця безнадійна ситуація викликала в ньому бажання зробити щось, щоб повернути гуманізм та доброту у серця людей. Він вирішив, що перше, що потрібно зробити, - це навчити людей важливості толерантності та взаєморозуміння.

Вперше в житті Святий виявив свій гнів, і він розгнівався на людей за їх відступ від його волі. Його священне обличчя наповнилося обуренням, і його сила, досі не зіграна, виявилася перед людьми, як великий грім неба. Святий вирішив втрутитися, аби привернути увагу до своїх заповідей та нагадати людям про істинне значення добра та моралі.

Він вирішив розширити свій вплив і забезпечити, щоб інші боги, яких він сам створив, ставали захисниками його заповідей та не допускали подібних порушень. В цій меті, Святий зібрав свій пантеон божеств і відділив частину своєї неймовірної могутності, створивши нового бога, відомого як Бог Суддя.

Цей бог був втіленням правосуддя та суворості, і його завданням було встановлювати справедливість і покарати всіх тих, хто порушував заповіді Святого. Його сила стояла на сторожі моралі та моральної відповідальності, і він оберігав світ від занепаду, допомагаючи знову відкрити людям значення добра та справедливості.

Бог Суддя, обдарований силою правосуддя та суворості, розпочав свою найважливішу роботу з несподіваною ефективністю. Його покарання за злодійство та порушення моральних норм були жорсткими і нещадними, нагадуючи про величезний вплив правосуддя. І в той же час, Бог Суддя заохочував людей дотримуватися моральних норм, відзначаючи та нагороджуючи за добрі діла та справедливість.

Це створило глибокий страх серед людей, і вони більше не сміли порушувати заповіді Святого та ігнорувати мораль. Вперше за довгий час правосуддя та справедливість відновили свій авторитет, і цей новий порядок підтримував гармонію в світі, де влада моральних принципів переважала над хаосом та беззаконням.

Попри ефективність Бога Судді у забезпеченні порядку та покарання злочинців, люди під ціною страху втратили свою свободу і незалежність. Вони стали жертвами обмежень і правил, накладених богом, і це викликало в них відчуття обмеженості та обурення.

Разом з відсутністю зла у світі, вони втратили можливість вибору та самовираження. Суворість Бога Судді була настільки великою, що вона перевершила його справедливість, і це створило дисбаланс у світі, де гармонія між моральними принципами та індивідуальною свободою була важливою складовою частиною.

З часом покоління росло, спадкоємці тих, хто першими пережили об'явлення Бога Судді, залишалося лише пам'ятати суворість та безжальність. Минали роки, і вони почали забувати про милосердя та доброту Святого, концентруючи своє життя лише на уникненні покарання.

Вони ставали поколінням, де правосуддя перетворилося на найважливішу цінність, а мораль та милосердя відступили на другий план. Ця зміна призвела до того, що люди жили в постійному страху перед суворими наслідками своїх дій, і це відділило їх від того, хто був духовним образом Святого.

Святий, вдумливо спостерігаючи за наслідками своєї дії, відчував велике розчарування і навіть сором перед своїми створіннями. Він зрозумів, що його намір був добрим - зберегти мораль та порядок у світі, але він не урахував, що це не може бути досягнуто без вільного вибору людей.

Його помилка полягала в тому, що він позбавив людей можливості вибору, і тим самим відібрав у них найважливіший аспект індивідуальності - свободу. Він розумів, що справжня мораль та добро повинні народжуватися з внутрішньої волі, а не імпонуватися ззовні.

Святий, після багатьох думок та роздумів, відчувши свою відповідальність перед світом, відчуженим від його милосердя та доброти, вирішив знову втрутитися, але цього разу іншим чином. Він відмовився від своєї суворості та відновив роль милосердного творця.

Святий скасував покарання Бога Судді та дозволив людям вибирати свій власний шлях, повертаючи їм втрачену свободу вибору. Він відкрив двері до внутрішньої моралі та самовираження, надаючи людям можливість знову знайти справжнє добро і справедливість з власної внутрішньої волі. Таким чином, він надав світу дар милосердя і свободи, сподіваючись, що це допоможе відновити гармонію та розуміння між людьми та їх творцем.

Святий вирішив залишити троє своїх заповідей, щоб люди не забували про них. Але цього разу він не змушував їх слідувати за ними, а надавав волю їхньому вільному вибору.

Така зміна відношення Святого вказувала на те, що він більше не намагався диктувати правила, але віддавав людям можливість визначити власний шлях і обирати, як слідувати своєму серцю та моральним цінностям. Було надія, що ця зміна сприятиме поверненню гармонії і розумінню між Святим і його створіннями.

Люди, відчувши звільнення від суворості та обмежень, переживали радість і подяку. Вони відновили свою довго втрачену свободу та можливість вибору, а також знову знайшли в собі доброту та милосердя, що затаїлися в їхніх серцях.

Ця перемога відновила гармонію та розуміння між людьми та Святим, який завжди був поруч із ними, чекаючи на їхнє повернення до його благодаті та світла. Цей новий початок відкрив шлях до справжнього духовного зростання та єдності, і відтоді люди навчилися цінувати та розуміти свого Творця більше, ніж будь-коли раніше.

Ця трагічна епоха в історії нагадує нам, як негативні сили можуть віддалити нас від наших моральних цінностей та гідності. Але вона також вчить нас цінувати мир, доброту та свободу і пам'ятати про важливість примирення та співчуття в світі, де благодать і любов можуть завжди переважити зло…

Так закінчилася історія Святого, який, маючи найкращі наміри, здійснив помилку, але вчасно виправив її, повертаючи людям їхню вільність та доброту. Він став символом великої навчальної оповіді, нагадуючи всім, що істинне добро приходить не з примусу, а з вільного вибору і внутрішньої переконаності.

Ця історія вчить нас тому, що навіть наймогутніший може помилятися, але важливо відступити від поганих шляхів і прагнути виправити помилки. Вона також нагадує нам про цінність свободи та внутрішньої моралі, які є основою справжнього добра і справедливості у світі.

© SURGEBOOK AWARDS,
книга «НОВИЙ ПАНТЕОН».
ІРИНА ВЕЛИКА | НЕКСУМ І ЛЮДИ
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (3)
Серафім
ЯНА ЯНКО | ПОКАРАННЯ СВЯТОГО
Індивідуальний стиль: 10 з 10 балів. Влучність теми: 8 з 10 (потрібно було показати негативні сторони Святого, зробити його негативним персонажем, а автор просто на певний час зробив його злим, як сутність, яка створила Бога Суддю, який і заважав гармонії) Головний герой: 10 з 10 балів. Граматика та стилістика: 9 з 10 балів (було помічено декілька помилок) Оформлення: 10 з 10 балів. Враження від тексту: 9 з 10 балів. Дякую за чудову роботу! Текст читається легко, навіть з присутністю деяких повторень та помилок (вони не дуже помітні). Автор передав Святого, як позитивного персонажа, що прийняв не правильне рішення. Як на мене, завдання конкурсу було дещо інакшим. Не віриться, що люди могли б якось змінити свою сутність. Але Святий продовжував вірити в них, що і говорить про унікальність даного персонажа.
Відповісти
2023-09-15 17:22:35
1
МОРГАН РЕЙ
ЯНА ЯНКО | ПОКАРАННЯ СВЯТОГО
Індивідуальний стиль: 8 з 10 Влучність теми : 9 з 10 Головні герої : 8 з 10 Грам. та стилістика: 9 з 10 Оформлення : 9 з 10 Враження від тексту: 7 з 10 КОМЕНТАР: Радий, що ви дійшли до вирішального етапу та бажаю сил та натхнення в майбутніх звершеннях! Прочитавши вашу роботу мені здалося, що вона не допрацьована. Згадуючи перший етап я бачу величезну різницю. Мені бракує більш детальних описів, які б зробили повість більш живою та барвистою. Головний герой розкрився на усі 100, і те, що він визнав свою помилку та виправив - це велике надбання. Єдине, що мене тривожить це утопія, де люди обрали моральні принципи і тд. Якщо порівнювати ваш світ зі світом людей - тоді це фантастичний світ, де люди вміють вчитися на своїх помилках. Питань щодо оформлення тексту немає. Пишаюся вами та вашою наполегливістю!
Відповісти
2023-09-16 20:11:53
1