Чудний Алхімік
@_alchimik_
Соціальний діяч, письменник та поет. Себе не перехвалиш.
Блог Всі
Новини
6
2
113
Ніч або день?
Новини
7
81
Як справи?
Новини
6
107
Книги Всі
Вірші Всі
Друзі
Шановні друзі, це саме до вас, Поки спільний вогник не погас. Ви ще пам'ятаєте все що сталося? Або й згадки про мене не зосталося? Пам'ятаєте гойдалки, ідеї, прагнення? Секрети, розмови, ескізи, вагання? Пам'ятаєте наші плани спільні, А може вже й від цього ви вільні... Так? Ні? Моє ім'я говорить вам щось? Якщо щось говорить, тоді ось... Цей час був найкращим в житті Й я не забуду ці спільні митті.
0
0
100
Сяйво ідеї
Завжди є думка, є ідея первинна Вона від початку ідеальна й чиста. Весь світ осяяти вона повинна, Як тільки з голови перейде до листа. Але ідеальному, з світу думок, В наше життя перейти не дано. В процесі хиб та помилок, Народжується щось нове, сяйво воно. Стає уособлення світа ідей на землі, Світа досконалості та надій. Воно дає сяйво що потребуємо ми, Воно наближає нас до мрій. Нехай горить полум'я думки, Нехай дає нашій свідомості світло, Нехай зникнуть наші муки, Нехай сім'я ідеї в нас в кінці кінців розквітло.
2
0
86
Побачення
Як справи? Як життя? Як праця? Не тисне взуття? Як вона? Як ти? Забагато питань? Мені треба піти? Ой, та все буде просто чудово! Не хвилюйся! Все для цього готово! Не чекай нагоди, дій! Йди же молодий боєць, в бій! Це перша твоя? Та не нервуй! Краще однакову пару взуй. До чого таке хвилювання? Це звичайне за сердце полювання. Діти, що з них брати?! Але так цікаво, бачити та знати. Що й вони їдуть так само як і ми Доречі, за те що послухав, Merci
5
0
318