Чудний Алхімік
@_alchimik_
Соціальний діяч, письменник та поет. Себе не перехвалиш.
Блог Всі
Новини
4
2
110
Ніч або день?
Новини
5
80
Як справи?
Новини
4
107
Книги Всі
Вірші Всі
Подих всього буття
Кожен крок, Кожна дія, Все має свій прок, В кожного є власна мрія. Коли є ціль перед очами, Яку потрібно довести. Коли за ради неї ти не спиш ночами Й тягар на душі доводиться нести Кожна мить, як сотня ліхтарів! Сяє наче зорепад. А твою ідеї, наче подих вітрів, Що немає зайвого та вад Око за оком, іскра, а далі багаття! В тебе є сенс, в тебе є ідея! Твій подих, подих буття, Нехай він горить, як полум'я Прометея!
7
0
118
Побачення
Як справи? Як життя? Як праця? Не тисне взуття? Як вона? Як ти? Забагато питань? Мені треба піти? Ой, та все буде просто чудово! Не хвилюйся! Все для цього готово! Не чекай нагоди, дій! Йди же молодий боєць, в бій! Це перша твоя? Та не нервуй! Краще однакову пару взуй. До чого таке хвилювання? Це звичайне за сердце полювання. Діти, що з них брати?! Але так цікаво, бачити та знати. Що й вони їдуть так само як і ми Доречі, за те що послухав, Merci
5
0
266
Пекельний етюд
Озирнися... Це те, що ти хотів бачити? Змирися? Можно за це себе пробачити? Вернися!? До самого початку? Зберися! На тебе ще чекають. Не бійся... Й невдачі бувають. Бийся! За шлях, з якого збивають. Мрій! Поки сердце б'ється. Не вий! Коли сердце розіб'ється. Пам'ятай... О собі та інших. Дбай... О жахіттях в свої голові. Дай... Волю своїм дрібницям. Май! Хоробрість зміниться. Все одно... Зустрінемось в пеклі в пеплі. Воно, То нам говорять, ті хто вмерлі.
6
3
125