чому так складно?
і я не там, і ти не тут – побудував нам Всесвіт оманливий, не той маршрут, наш шлях – суцільна безвість. я не здаюся, бо люблю, і ти не здашся, хоча можеш. нема образ, нема жалю, немає сліз – не дай нам боже. що там, на іншій стороні? нарізно бути? свята ніжність? кому відомо? не мені. і не тобі – в цьому трагічність. та ми продовжуємо бій: невіглас-Всесвіт нам програє. хоч не обіцяний, а мій, ти мій! і ад, і світ, і рай.
2023-12-13 22:28:47
0
0
Схожі вірші
Всі
Я тебе по-справжньому кохала...
Я тебе по-справжньому кохала... Так, неначе зовсім не жила. І тобі лиш серце відкривала, Я тебе кохала, як могла. Я тобі всю душу і все серце, Все віддам, ти тільки попроси. Я тебе кохатиму до смерті, Я з тобою навіки і завжди. Я тобі відкрию таємниці, Все, що маю — все віддам тобі. І поля, і чистії криниці, І прекрасний спів тих солов'їв. Я тебе по-справжньому кохала, Весь свій час, я віддала тобі. Я була наївною . Не знала, Що не брешуть тільки солов'ї.
42
15
1485
Крапка
Коли я опинюся в твоєму полоні, це буде найсолодший кінець моєї історії. Це буде крапка на кар'єрі поета, ніяких почуттів вміщених на папері. Це буде найсолодший початок моєї любові – моє кохання ловитимеш у кожному слові, у кожному погляді, у кожному русі. Вірші не потрібні будуть, вони стануть безвкусні.
70
0
3357