PRO
ᴅɪᴀɴᴀ ᴍᴀʏ
@dianamay
Блог Всі
Різне
8
88
Новини, Різне, Цікаве
5
1
169
ВЖЕ ЗАВТРА..
Новини, Різне, Цікаве
8
5
141
Книги Всі
Вірші Всі
На краще
Бачиш, час не лікує. Можуть пройти й роки, До поки біль хтось втамує, До поки звільнешся ти. А може пройти й так швидко, що обертом світ та душа. Коли ти не знаєш причини, та знаєш, що став на свій шлях. Наче небо спустилось на землю, а земля та втікає з під ніг. І із вуст тікає таємне, поки в світі падає сніг. Може бути це зараз чи потім. I нехай десь шляхи розішлись, я залишу слова на повторі: «Ми будем щасливі, колись.» Лиш вір та не намагайся забутись будь-як, де-не-де. Десь поруч є твоє щастя та тихо чекає тебе. Озирнись, якщо не побачиш, тоді, напевно не час. Всі зміни будуть на краще, на краще для кожного з нас.
28
4
687
Кохання - хвороба ?
Лишилась остання спроба. Кажуть, кохання - хвороба, Тоді нам обом потрібна вакцина, Нехай лікує медицина, Бо ми вже не маємо сили Ми намагались, просили, Звертались до моря, звертались до неба Казали, що нам вже нічого не треба Казали, що досить Чи завжди отримує той, хто просить? Той, хто благає? Чи завжди отримує той, хто нічого не має? Чи завжди потрібен останній шанс, остання спроба? Можливо, кохання - це не хвороба?
23
4
591
Хрест - навхрест
Хрест – навхрест в’яжу пейзаж, від учора і до завтра. Кожен жест моїх вдихань має кривду, має правду. Хрест – навхрест мої думки полотно це поглинає. Еверест мого життя чи екватор? Я не знаю. Хрест – навхрест чи треба так? Сподіваюсь, сподіваюсь.. Кожен текст своєї долі витримати намагаюсь. Хрест – навхрест добро та зло. Поруч, разом, нерозривні. Без божеств та без чортів.. Бо живуть усі на рівні. Хрест – навхрест таке життя. І нічого з цим не зробиш. Кожен жест має свій шлях, злий та добрий, ти як хочеш?
50
10
1568