Veni, vidi, vici
Чом весна іще іде? Де лишилось літо? Хто його завжди краде, Злобі на потіху? Як то жить мені коли, Холоди узяли? Як дістати з давнини, Сонячні Баляди? Може вкрасти якось їх, Чи створить самому, З дна піднявши мертвий кит, І віддать палкому? Може всупереч пісням, Стать на бій до строю, Щоб падлючая зима, Відійшла з ганьбою? Як боротись проти зла? Як креснути свічі, Щоби мовив я ось так: "Veni, vidi, vici"
2023-02-13 18:05:59
3
0
Схожі вірші
Всі
Все й одразу
Ти завжди хотів все й одразу. Жага зрушити гори з місця, не торкаючись навіть каменя. Писав про світло в своїй душі, але від тебе ні променя. Тобі моря по коліно, це звісно, але ти навіть не увійшов у воду. Ти з тих, хто забув про природу слова. Раніше вірші — це була мова любові, а ти радієш кожній римі, бо знаєш, що вони випадкові. Повторюєш, як мантру що прагнеш визнання та безперечної слави. Не занадто великі бажання, навіть без крихти таланту? Ти можеш римувати, але в тебе не має душі: Твої очі порожні, як і твої вірші.
84
2
5200
Тишина ночного неба
Полный город одиноких улиц И фонарики вокруг в глазах горят В темноте стен полыхает ветер молча , Сцены шелеста теней играя без конца ... Мнимость разных звёзд по небу Освещает путь ко царству сна Тем , кто в глубине ночи не встретил , Свой покой без тучь мыслей сполна ... Тишиной ночного насладиться неба , Рано или поздно станет легче слов ... Без ответов улетят запреты Давних чувств и всех тревог Звук сверчков дополнит кредом Пейзаж сердца споведь звёзд , Лишь о том , что дни болело От полных будней забот
46
44
3973