PRO
Антон Шаталов
@draterius
Звичайнісінька людина, що пише вірші, грає на гітарі, любить театр та історію
Блог Всі
Ось такі от помідори
Новини, Цікаве
7
2
399
Майбутній диктатор?
Новини, Різне, Особисте
5
2
400
Пардон
Новини, Цікаве, Думки вголос
5
195
Книги Всі
Вірші Всі
Руди пізнання
"Ідеш печерою в граніті, Під звуки капання води, Посеред гострих сталагмітів, І вічно пишної Імли. Там десь павук у павутинні. Мелькає раптом темна тінь. Аж страх літа десь у повітрі, А хтось сміється від хотінь..." — Ти уявив то ? — Так угледів! — І що розкажеш любий друже? — Та думаю що на планеті, Цього достатньо дуже й дуже... — Авжеж, це правда, що існують, Місця де люду не було, Але не зовсім так прямують, Твої думки в моє русло. Як бачиш в кожного усюди, Своє життя, своя мораль: Хтось вічно добуває руди, Залізних, золотих пізнань; Хтось виключно скарби шукає, Заховані в пилюці днів, А хтось розкриється, мов Каїн, Уб'є своїх старих братів. Снує у пахощах етерів, Дорога довга до кінця, А ми - немов би по печері, Ідем, наляканим ягням... Бо все незвідане, незнане, Та сунемо лише вперед, А може все-таки настане, Колись пізнання золоте?
4
1
171
Війна і мир
Мир не спокій, мир — війна, Мир то довга боротьба! Через сльози, радість, щем, Йдем, вмиваючись дощем. В мирі жить немає сил, Боротьба лише мій мир. Хочеш мир - ладнай снаряди, Кулемети та гармати. Будь готовий втратить мир, Як війна зайде за тин. Завжди пам'ятай крилатий, Що бороться - то наш мир! Ворог як присуне в хату, Будь готовим до розплати: Із загстреним мечем, Убивать, палить огнем! Знай, шануй то: наший чин — З боротьбою вічний мир!
5
0
47
Guerre éternelle
Борись, борись, борись за все, За волю, долю, за народ. Щоб не зчорнилося лице, Борись за правду, за любов! Мільйон людей впіймають славу, Мільярди пустять тобі кров, Та не корися свому жаху, Змагайся завше за любов! Лише вона тебе врятує, Від ворогів чи від турбот, Вони помруть, а смерть забуде Лиш той, хто б'ється за любов.
2
0
34