PRO
Антон Шаталов
@draterius
Звичайнісінька людина, що пише вірші, грає на гітарі, любить театр та історію
Блог Всі
Кабзда
Новини, Цікаве, Думки вголос
8
4
361
Знову моє обличчя
Новини, Цікаве, Думки вголос
16
11
311
Факт
Новини
3
3
329
Книги Всі
Вірші Всі
Пан Гранітний
Мабуть думка у вас: "Він гранітний" І розбити його буде важко. Коли днями бував непомітним, Той тріщав, мов фарфорова ваза. По шматкам молотком відбивали, Його ручку і верх, Його дно. І коли залишились уламки, Ви питаєте раптом: "Чого?"
3
1
28
Уривок
Я не знаю чому так страждаю. Я не знаю чому весь німий. Та, мабУть, бо не маю ще пари, Що хотіла б лишатись завжди. Утішати мої біль і сльози, Цілувати, вкусивши губу... Я лишаюся день напрольоти, Дожидаючи кращу пору....
7
2
161
Колекціонер реакцій
Він — колекціонер реакцій. Як хтось це почує, його то дивує, Невинне хобі чоловіка, Що пильнує, наче шуліка. "Та краще б купив дурний собі акцій" Так бачиш, він — колекціонер реакцій. Так-так, надзвичайно цікавий. Коли атакує, коли він міркує, Як здобич ховає в кишені, Стрілявши, немов по мішені. Бабах, і у серце улучив лукавий, Ну дійсно, збирач цей доволі цікавий. Хтось плаче в архіві реакцій "Чому ображає, чому зневажає?", — Пита заблукале дитятко, Згорнувшись маленьким ягнятком. Несеться на хвилях своїх імітацій, В поживу колекціонеру реакцій.
10
11
113