Кіра Девіч
@kira_devich
Я люблю писати книги .Дуже хочу щоб всім сподобалися мої твори.
Блог Все
Мысли вслух
4
25
Мысли вслух, Интересное
5
27
Книги Все
Стихи Все
Зрада
Була любов,тепер її нема Була довіра, пропала вона Було все ,тепер його нема Хто винен , ніхто не зна Навіть Я Зрада була але чія ? Від кого?І до кого? Слів нема Є лиш пустота Винен Я ,ні Я Звучить десь там далеко Але яка різниця хто?! Яка різниця як ?!За що?! Питання лиш в одному Що далі буде? Ніхто не зна Можливо розійдемось Можливо ні Але навіщо бути разом Якщо любов в пітьмі!
11
0
445
Мир
Невже мир ніколи не настане ? Невже завжди буде війна ? Невже земля буде красна ? Невже ліси зрубають всі ? Невже перетворються на поля , І кров'ю від війни зайлються ? Невже ...? Та ні , не може буть такого що світ заполонить війна! Ні недозволю ні ! Бо все від нас залежить! Бо я - це перший вклад , а ми -це вже дива ! Це був мій кртк душі , Прислухайтесь до нього і дива почнуться з Вас !
6
0
636
Кохання
Кохання річ важлива , Але зрозуміє його не кожен . Для когось -це всесвіт,для когось- Ні . Кохання річ важлива ,коханя це краса . Коли когось кохаєш,для тебе нема важливішого завдання чим підняти настій своїй половині . Коли забув що це таке, Коли нема кому сказпти : -Любове ти моя на вік . Тоді й життя даремне , Бо коли коханна людина скаже : - Почекай , зажди , я довго думала й рішила , Що ти також коханий мій навік . Тоді і всесвіт це не всесвіт, а лиш слово що ніяк не може бути більше за вашу любов на вік.
4
7
402