Вступ
Розділ 1. Психіка та її функції
1.2 Чому психіка це енергетична структура?
1.3 Будова психіки
1.4 Психіка під впливом ЛСД
1.5 Психічні процеси
1.6 Психічні стани
1.7 Психічні властивості
1.8 Розуміння теорії
2. Істина в нейронах?
Розділ 1. Психіка та її функції
1.1 Психіка як самостійне утворення

Психіка це основа функціонування живого організму. Вона працює незалежно від того знаєте ви про це чи не знаєте. Вона починає формуватися з раннього дитинства, й розвивається та удосконалюється протягом усього життя. На формування психіки впливає наше оточення, в дитинстві це батьки, школа, у дорослому віці - інститут, робота. В глобальному розумінні це соціум та суспільство, яке може на нас впливати та однозначно впливає.
Під час соціалізації починає формуватися так звана "картина світу", яка відображається у нашому внутрішньому психічному, яка впливає на наш психічний стан, позитивно, негативно або нейтрально. Знову дуже важливо, як ми сприймаємо те що бачимо навколо? адже побачене нами фільтрується стереотипами та суб'єктивним сприйняттям. Наприкладі, це виглядає наступним чином, декілька свідків однієї і тої самої ситуації, можуть її порізному трактувати.  Нижче я наведу механізм роботи психіки, як вона працює на енергетичному рівні. Дана концепція належить М.Варію.
В ній йдеться, що людська психіка це багаторівневе, багатосистемне але самостійне утворення. Воно існує одночасно в індивідові та поза ним, поєднує різне психічне минулого, теперішнього та майбутнього, відображаючи зовнішній світ, минулий розвиток людства, раси, етносу, роду та родини. Утримує та відтворює внутрішній світ суб'єкта психіки, гармонізує та упорядковує смисли його життєдіяльності, розоб'єктивовує внутрішнє психічне у зовнішнє й об'єктивує зовнішнє психічне у внутрішнє.
Вона має певні властивості. Це об'єктивація та розоб'єктивація психоенергії. Психоенергія здатна перетворюватись у певні предмети та явища,тобто об'єктивовуватися, й за певних обставин  вона може перейти з предметів та явищ у психоенергію-розоб'єктивуватися. Цей процес можна пояснити наступним чином, письменник, який пише роман, для нього цей роман це об'єктивація його психічної енергії ( внутрішнє психічне). Коли книга виходить у продаж, то для того хто її читає, вона стає зовнішнім психічним, психоенергія розоб'єктивовується й об'єктивується у відчуттях, сприйняттях, розумових і чуттєвих образах котрі виникають у суб'єкта під час читання.
Властивість синергійності психіки, вона здатна до накопичення психоенергетичного потенціалу ( позитивного, негативного, нейтрального).
Індивідуальна психіка має властивість інтровертованості яка характеризується спрямованістю психіки на себе, своє внутрішнє психічне. Естравертованість виражає спрямованість психіки на зовнішнє психічне - навколишній світ.
Психологічна репродуктивність, тобто здатність до відтворення попереднього психічного з такою самою інформацією й енергетичною потужністю.
Рефлексія полягає у сприйманні й перенесенні змін зовнішнього світу, його різних видів на себе, перетворення його на власне психічне.
© Ростислав Бринкалович,
книга «Експериментальна психологія».
1.2 Чому психіка це енергетична структура?
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (3)
Man Vi
Розділ 1. Психіка та її функції
Вау) цікаво 😉 чекаю продовження! 😊
Відповісти
2018-07-10 22:51:23
1
Єгор Комаров
Розділ 1. Психіка та її функції
очень иниересная тема, от куда знания?
Відповісти
2018-07-11 19:18:21
Подобається
Olena Domova
Розділ 1. Психіка та її функції
Чудова тема. Психоенергетика - магія минулого та наука майбутнього))
Відповісти
2019-02-01 20:24:53
Подобається