RETURN Зігфрід#ВGD
@tog
Порцеляновий стаканчик
Блог Всі
Новини
17
7
311
З блокноту
Різне
22
2
296
Философськие нарезки
Цитати
21
334
Книги Всі
Вірші Всі
ТУНЕЛЬ ІДЕНФІКАЦІЇ
Журись тополя, що десь в холодному скрижалі. Тебе чекає річка забуття. Записник долі в календар відзнач. Знайди заняття для шляху тяжкої долі. У пошуках систем порядків, образів. Не розуміти нації. Ти хто такий? Хатинка плаче в кришталевому морозі маячні. Населення знаходиться на перехрестях висоти. Травичка молоді сидить: в баталії політики, війни. Світ, де шоу не буде для вподоби. Охоплює: тортури, велич України. Хрест бідності суспільства, що веселить державу.
24
3
374
Нічний пейзаж
Нічник по вуличці гуляє. Ледь чутно звук автомобілів. Фотографує він пейзажі, Ніхто йому не заважає. Ліхтарики, місцеві вогники. Перлини ночі над морем гумонять. Велика комірчина: розваг, жадання та кохання. Художник фотографії детально зображає: темницю наших снів.
25
0
506
Одомашнення
Сидить сорока в бункері. Дзелень, дзелень. Шкільна дзвіниця. Щось сталося? Кажи та не мовчи. Домашній вежі під замком, Струни ілюзії думок. Людських особ, осуджень він страшиться. Рідко на вулицю помчиться, Кошти батьків: ресурс то проживання. Близьким апатія набридла. Допогли знайти роботу. Не може звикнути суспільстві. Одомашнена людина ниє від болісного дискомфорту. Начебто трохи стало тепленько серед персон.
29
3
451