PRO
Яна Янко
@yana_panchyshyn
Душі зі шрамами сяють, як зірки✨
Блог Всі
Усім привіт!
Новини, Цікаве, Різне
5
2
166
Усім привіт!
Новини, Цікаве, Потрібна допомога
4
3
160
Цитата:)
Цікаве, Різне, Цитати
2
1
88
Книги Всі
Вірші Всі
У пекельному вогні палає смуток
У пекельному вогні палає смуток мій Він там горить Він весь згорає І його більше немає. Синім вогнем він весь горів, Так сильно все тоді палало. А я сиділа у човні, Та з далеку за цим всім спостерігала. Сльози не текли з моїх очей, Тільки сміх сильний чути. Все я зрозуміла, Та стала я тоді щаслива. У пекельному вогні палав смуток мій, А я у воді швидко тонула. Не було боляче мені, Коли я помирала Усмішка на обличчі грала. Вогонь почав повністю згасати, Один лиш попіл залишати Який вітер швидко розвіяв.
4
0
62
Відповідальний
Моє серце сильно плаче, Бо в руки смерті не хоче йти. Знаєш чому воно помирає? Тому що кохання більше немає. Так легко сказати. Так легко піти. Так легко відповідальність не нести. За ті слова, які сказав. За те, що скоїв ти зі мною. За те, що у нас пройшло. І за те, чого не було. Просте "пробач" не вирішить проблему. Прості слова, не склеять мого серця. Для цього потрібен тільки ти, І вчинки зроблені тобою. Які допоможуть все почати знову.
5
2
179
Гість
Очі свої відкриваю, оглядаюсь довкола. Де я? Не знаю. Чому ж тут кров, повсюди руїни. Встаю, піднімаюсь, нікого немає. Роблю один крок, все хрустить під ногами. Йду я вперед, тиша вбиває. Але куди я іду? Щось туди мене тягне. Підходжу я ближче, чую хтось плаче. Хто це? Що за істота? Маленька, блідненька та дуже тоненька. Чомусь сидить біля трупа. Ей, хто ти? Що ти тут робиш? Воно повернулось та перестало кричати. Я Аня, а ти хто? Дивно виглядаєш, Дуже високий, і одне око маєш, І чому шкіра твоя, сіра така? Я Марсі, не знаю як тут опинився. Чому тут так страшно, як це все сталось? У нас тут війна, на нас нападають, Мою Україну ламають. Я не розумію, що це таке? Що за війна? Не чув я про це. Вже багато днів у нас вона йде, Ось, біля мене мама лежить. І у мене нікого немає тепер. А хочеш зі мною? До мене додому, У нас там немає такого. Ніяких там війон, ніякого зла. Повсюди одна доброта. Справді? Тоді я піду з тобою. Не хочу більше бачити такого, Не хочу чути звук сирени страшної, Не хочу ховатись в підвалі сирому. Не хочу бути самою. Взявшись за руки, вони усміхнулись. Гуде вже сирена, чути вибух ракет. А вони вже зникають, щоб не бачити це.
8
2
145