Юлія Юріївна
@yuliya2207
Книги Всі
Вірші Всі
Історія у вірші, думках, в душі.
Коли їй було лише 16, вона закохана була, кохала так його вона! Що очі ці такі глибокі, мов небо, далеке, голубе. Вона кохала всім цім серцем, що просто жар, палав в душі. Це було їй лише 16 а він, був старший від її. Він був такий, що очі бігали від щастя, коли вона так бачила його. І він був в захваті від неї, ловив її яскравим поглядом своїм, так солодко кохав її. А так все складно розійшлось. _________________________ Вірш складений на історії життя. Що хоче душа кричат про цю історію. І накричала вірш-розповідь.
3
0
215
Забутий солдат.
Пішов ще зовсім юний ти служити. Кохана дівчина, чекає так тебе! Та тільки сумно так згадає! Як вже і може не чекає! Так солодко солдату промовляла! -Я буду чекати тебе! Та тільки дівчина не знала! Якою бути дівкою солдата! Коли той час, так довго вже плине! Та минули ці роки, так швидко! Що й не оглянулася коли! Її вже інший обіймає! На віки був, забутий той солдат.
1
0
214
Сон...
Настала ніч, так тихо стало... І знову бачу я вісні... Тебе! А ти не мій, і не твоя я! Бо ті дороги розійшлися, Молоді такі дурні, коли ще ми не знаєм, що буде з нами далі. Що можна ще вернути, ці, такі короткі миті. Але не вісні! І ти проснулась.Сказавши! -І знову сон, це просто сон! Не можемо ми бути разом! Бо вже давно чужа і не твоя!
3
0
191