Олексій Мельничук
@Alekzzz
Вірші Всі
Незвіданий Кадат
Поза туманами інших світів незвіданих, У містах позаземних, химерних, Блукає мандрівець, Землі уродженець, Шукає палац, що щез нанівець. Побував і в блискучім Ултарі, І портами гуляв, що у Селефаїсі, І хоча й не на північнім драккарі, Та поплив прямо на Місяць. В коридорах підземних водився з упирями, Спілкувався в лісах зачарованих з зугами, Пліч-о-пліч з котами пухнастими, Бився з торговцями неземними. Знайшовши своє золоте руно, Перед цим скуштувавши позаземне вино, Зустрівши і Пікмана, і Ньярлатотепа, Ледь не потрапивши в Азатота пустоти, Тримаючись гугів осторонь, Картер прокинувся в рідному Бостоні.
2
0
280
Голоси
Твій час вже вийшов, Ти в сирій землі. Спокій прийшов Та голоси ще не пішли. Ти чув їх вже сотні разів, Вони тебе не раз повчали, Та скільки вже гострих ножів В твоїй спині стирчали?
2
0
365
Течія
Життя пливе мов течія, Пливеш ти разом з нею. Назад немає вороття, Коли звернув не в ту алею. На перехресті доль тобі ледь не щодня, Розгадувать дилеми доведеться, І кожен вибір - то окрема западня, Без пізнання цього також не обійдеться. На кожнім кроці пацюки Нори свої риють, З надією, що завтра на зорі Усі товсті коти загинуть. Пливеш за течією ти, Назад уже не звернеш Та на шляху своїм вперед, Зустріти долю можеш.
2
0
364