Блог Всі
Нотатки емігранта# Життя- буття# цивілізація- цигани
Думки вголос, Різне, Цікаве
4
146
Нотатки емігранта#Життя-буття# Штрафи, пені
Думки вголос, Різне, Цікаве
5
141
# Думки# Вислови# Міркування
Різне
6
100
Книги Всі
Вірші Всі
Не вміла мати відмовляти!
Це вірш написаний на згадку, про молодих хлопців - тероборони, які загинули на початку війни, у Херсоні, у Бузковому парку. Вічна вам пам'ять, хлопці! Не вміла мати відмовляти, Суворих діточок своїх, На шлях тернистий не ступати! Бо вороги не пошкодують їх! Не вміла мати відмовляти, Упертих діточок своїх! Бо вдерлись нелюди до хати, А править ними бісів псих! Не вміла мати відмовляти, Від волі діточок своїх, Де в неї простір, в інших – грати! Де в неї правда, в інших- гріх! Не вміла мати відмовляти, Тепер у відчаї, сама, Замість синів – могильні плити! Замість простору: крик і біль!
3
0
103
Дім
Дім – це родина, Місто, де виріс, Гомін дворів і гуркіт машин, Вулиць багато, в літку – спекотно, Запах знайомий і магазин. Дім – це родина, Місто де виріс, Кожен куточок, де ти блукав, Перше кохання і поцілунок, Все що з дитинства ти в себе ввібрав. Дім – це ти сам, І ті хто є поруч, Де ти щасливий, потрібен де ти, Де поважають тебе, як людину, Де розділяють мрії, думки. Дім – це одна велика країна! Те, що пов’язує нас назавжди! Дім – це хмаринка і дім- це людина! Те що кохаєш і маєш ти!
7
0
113
Де ж ви взялись?
Де ж ви взялись? Прийшли без запрошення, Злодії… Нас «визволяти», Навіщо ж вбивати, «Добродії», Простих людей… Хто хоче миру, Спокою… Та до дверей, Біжите із торбою.
5
0
111